Najnowsza aktywność 3Qn

  • 3Qn
    3Qn napisał nowy temat.
    Instalacja Traefik pozwala nam na automatyczną rejestrację sub-domeny dla usługi uruchomionej w środowisku kontenerów w tym przypadku będzie to (Container-Station) oraz dzierżawę certyfikatów . Na routerze forwardujemy jedynie dwa porty http:80...
    • Screenshot 2024-03-18 at 16-06-35 Traefik.png
    • Screenshot 2024-03-18 at 19-06-47 Traefik.png
    • Zrzut ekranu 2024-03-18 190931.png
    • Zrzut ekranu 2024-03-18 191255.png
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc problem z logowaniem.
    No to chyba nie zadziała: How do I reset the administrator password of my NAS?
  • 3Qn
    W tym sprzęcie siada procesor który jest do wymiany dlatego dzieją się takie dziwne rzeczy🤷‍♂️😑😊
  • 3Qn
    Tak przejście na ARM na pewno ci pomoże! Bo znalezienie ARM'owych odpowiedników wszystkiego co używasz w ContainerStation nie będzie trywialne brak VirtualStation (bo chyba nie ma) też wpłynie pozytywnie na ogólne odczucia i szybkosć działanai...
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc Limit czasu sesji przesyłania.
    Ten screeshot prosi się o anonimizację. Czas sesji przeglądarki można zmienić choć moim zdaniem to jedynie obejście problemu dlaczego nie jakiś vpn + montowany zasób zdalny? Edytowany: @mawir Tak da się edytować posty.
    • 1709800664280.png
  • 3Qn
    3Qn zareagował Clapping Hands Clapping Hands na post kapuan w dyskusji Pomoc Żaden VPN nie działa.
    Problemem było pewnie to, że ustawiony miałem stały adres w myqnapcloud. Zmieniłem teraz opcje na dynamiczny, zresetowałem DDNS i wszystko ruszyło. Dziękuję pięknie wszystkim za pomoc!
  • 3Qn
    3Qn zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Żaden VPN nie działa.
    czy adres IP Twojego myqnapcloud zgadza sie z tym co pokazuje router w sekcji WAN/Internet ?
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc Żaden VPN nie działa.
    qfile prawdopodobnie łączysz po usłudze myqnapcloud po zarejestrowanym adresie lub jak wspominałem po wbudowanym dyndenesie TWOJ_DOM.myqnapcloud.com. (myQnapCloud: aplikacja) OpenVPN nie wiem jak reszta ma adres IP zmien go...
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc Żaden VPN nie działa.
    Zakładam że masz stały adres ip bo wyeksportowany plik openvpn ma adres publiczny który można zastąpić adresem TWOJ_NAS.myqnapcloud.com
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc Żaden VPN nie działa.
    OpenVPN po stronie klienta: dodać logowanie: "verb 3" najwyższy poziom logowania 6. Po stronie nas sprawdzić logi:
    • Screenshot_20240305_103213.png
  • 3Qn
    wyłącz chat to jest chat nie komentarze
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc karta graficzna do TS-464.
    Nie rozumiem dlaczego miałby ktoś się wyżywać za pytanie o kopanie? Nie polecam ale jak się popieści co się wszystko zmieści :ROFLMAO: Case Study - TS-437A 2 x Turing GPU. Container -> (GPU 0) Plex -> (GPU 1)
  • 3Qn
    3Qn zareagował Clapping Hands Clapping Hands na post Pawliko w dyskusji Pomoc karta graficzna do TS-464.
    Powodzenia. Nie chce cie zniechecac, ale poczytaj sobie najpierw o tym, zobacz kalkulatory zyskow (w twoim przypadku strat) i jak dojdziesz do wniosku ze nie ma to sensu to daj znac ;)