Recent Content by Baca

  1. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Dziękuje za cierpliwość :) wszystko działa jak należy. Jeszcze raz Wielkie dzięki
  2. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    W tym miejscu nie mogę zlokalizować folderu Filmy.
  3. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Źle napisałem powyżej. Chodzi mi o to że nie widzę folderu w zakładce Foldery Współdzielone tak jakby był ukryty.
  4. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Co najdziwniejsze że serwer wstał działa normalnie nie wiem jakim cudem :) (nie wykonywałem instrukcji powyżej) serwer wrócił do wersji 4.0.2. Dyski działają normalnie lecz nie widzę folderów które miałem wcześniej. System pokazuje że na dyskach coś jest tylko jak mieć do nich dostęp??
  5. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Przeprowadziłem cały proces i uzyskałem taki komunikat, czy ma potwierdzić OK?? Przepraszam że tak dopytuje ale nie chcę utracić danych.
  6. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Przy aktualizacji przez Qfinder wyskakuje błąd.
  7. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Tak mam, bardzo mi zależy by zachować te dane.
  8. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Witam, twoja metoda zadziała serwer widzi dyski. Czy mam uruchomić Kreator Szybkiej Instalacji?? Dodam że po aktualizacji serwer zmienił swoją nazwę na domyślną NASD1207E.
  9. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Uruchom serwer odczekaj niech się uruchomi i spróbuj go znaleźć przez Qfinder. Spróbuj wgrać poprzednią wersję firmware.
  10. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    RAID 0Jutro wrzucę dyski do komputera i zobaczymy co się uda odczytać.
  11. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Serwer wydaje tylko jedno sygnał przy włączeniu po około 8 sekundach.
  12. Baca

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2 bulid 0726

    Witam wszystkich. Mój problem polega na tym że po aktualizacji firmware serwer nie uruchamia się normalnie,dioda STATUSu miga na kolor zielony i czerwony. W takim stanie został na całą noc, nic to nie dało więc go wyłączyłem(sytuacja powtarza się za każdym razem kiedy uruchomiam serwer). Kiedy...
  13. Baca

    Witam

    Hej, serwer mam już od paru miesięcy i nie sprawiał mi problemu :) Aż do ostatniej aktualizacji(4.0.2bulid0726) która coś skopał. Serwer się uruchamia i miga na zielono i czerwono dioda STATUSu w takim stanie zostawiłem go na noc. Rano okazało się że dalej miga więc go wyłączyłem. Sytuacja...
  14. Baca

    Witam

    TS-212 podłączony :)