Recent Content by haki

  1. haki

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Ja rownież mam podobny problem, czy jest tu jakaś osoba która zdalnie przez team viewer ogarnie mi cały serwer odpłatnie ?
  2. haki

    Pomoc TS-453A wymiana wentylatora

    ssd już nie zamontuje :D bo mam 4 x 3 tb, zresztą fundusze nie pozwalają :P, jeżeli chodzi o kondony to są jakieś sposoby :P czy to żart?
  3. haki

    Pomoc TS-453A wymiana wentylatora

    Udało Wam się jakoś wyciszyć dyski? sam szum wentylatora jednak jest jednostajny i aż tak nie przeszkadza jak zapis na dyskach.
  4. haki

    Pomoc TS-453A wymiana wentylatora

    z jaką prędkością powinien kręcić się wentylator?
  5. haki

    Sprzedam pamięci od QNAP 453A

    zapomniałem napisać ;), 100 pln
  6. haki

    Pomoc TS-453A wymiana wentylatora

    bug firmware czyli ile kręci się wentylator, bo u mnie w stanie spoczynku ok 500 do 900, gdy coś robię potrafi trochę więcej.. Nie miałem takich akcji żeby kręcił się non stop 1700 (bo wtedy już jest mega głośny). Jednak w aktualnym mieszkaniu qnap mam tam gdzie śpię i trochę mi to przeszkadza...
  7. haki

    Pomoc TS-453A wymiana wentylatora

    Myślałem tez o noctua, zaznaczony model na zielono.
  8. haki

    Pomoc TS-453A wymiana wentylatora

    Witam, Po udanej wymianie pamięci ram do 16gb, pora na dość głośny wentylator który gości w qnap 453A, w załączniku podaję model oraz specyfikację wymontowanego wentylatora. Co polecacie kupić innego, 120 x 120 , noctua ? bequiet ? W qnapie średnio wentylator chodzi na 700-1000 obrotów...
  9. haki

    Pomoc Qnap 453A dostęp z zewnątrz

    ogólnie od qnapa mam 4 adresy IP bo podpiąłem 4 kable ethernetowe to wszystko jedno który podam czy mam stworzyć 4 takie przekierowania?
  10. haki

    Sprzedam pamięci od QNAP 453A

    Witam, Sprzedam pamięci wyjęte od QNAP 453A 2x2 gb, powodem sprzedaży jest zamontowanie 2x8gb.
  11. haki

    Pomoc Qnap 453A dostęp z zewnątrz

    Mozesz mi powiedzieć czemu mam taki IP wpisać ?
  12. haki

    Pomoc Qnap 453A dostęp z zewnątrz

    Dzięki za link znalazłem coś takiego, ktoś wie co mam tam wpisać?
  13. haki

    Pomoc Qnap 453A dostęp z zewnątrz

    Ok dzięki, w takim razie liczę na pomoc.
  14. haki

    Pomoc Qnap 453A dostęp z zewnątrz

    Gdzie mam sprawdzić które IP wpisać? rozumiem że te 4 lokalne przez kabel które idą 192.168… przez nie się nie połączę ?