Recent Content by karlitoo

  1. K

    Pomoc instalacja rTorrent pro brak możliwości pobrania z qnapclub

    Podpinam się z taką samą prośbą.....
  2. K

    Zmiana na wyższy model

    Ok raczej już jestem zdecydowany.ale to musi być dokładnie taki model bo bez: A-2G rozumiem że to już inny nas ?
  3. K

    Zmiana na wyższy model

    Mi pasuje czy zauważę dużą róznicę w działaniu ? Czy instalacja rtorrent jest z oficjalnego repo? Kodi dział stabilnie ?
  4. K

    Zmiana na wyższy model

    Witam posiadam w tej chwili TS-221 i chyba naszedł czas na zmianę na wyższy model. Nas służy mi do pobierania torrentów i oglądania filmów w sieci lokalnej.Chciałbym zmienić na model na którym będzie działać rtorrent ....no i nie marvell...Cena raczej nie gra roli ...Dzięki za sugestię...
  5. K

    Pomoc Transmission

    Ok odpaliłem ,ale zauważyłem że transmission strasznie obciąża cpu,czy może ktoś podpowie czy nie ma czegoś lżejszego do sciągania torrentów ?
  6. K

    Pomoc Transmission

    Witam model mojego nasa to Ts_221,ostatnio padł mi dysk i musiałem robić wszystko na czysto,używam nasa do pobierania torrentów.Przez ostani czas używałem transmission i działał mi super teraz wiem ,że na najnowszym opragromowaniu już nie działa,czy możecie mi powiedzieć co mam zainstalować do...
  7. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Własnie na tym się zastanawiałem ....i chyba to będzie wybór juz na kilka lat..
  8. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Ok już napewno wiem ,że dalej chce używać Qnapa tylko poproszę was o opinię dokładnie jaki model polecacie. Ja wiem,że chce mocny model dwudyskowy, a was poproszę dokładnie jaki model polecacie ..pzdr
  9. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Powiem tak urządzeń to mam w domu kilka,ale po kilku lat użytkowania qnapa nic innego nie wchodzi w grę jestem zadowolony ,a z mocniejszym modelem może byc tylko lepiej.Niestety że tanio i dobrze to się nie da to ja dokładnie wiem:|Ostatnio przeglądałem i znalazłem coś takiego Qnap Hs-251 fajna...
  10. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Trochę się pogubiłem możecie bardziej mi naświetlić które qnapy mają x86 ?
  11. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Wtam dzięki za zaintresowanie tematem ,ale tutaj się z tobą trochę nie zgodzę posiadam Qnapa ok 2 lat i nie pamiętam kiedy ostatnio mi się zwiesił.Początkowo problemem wieszania był transmision ,ale po odpowiednim ustawieniu potrafie dodać kilka torrentów i nie mam zwieszek , a posiadam łacze...
  12. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Magazyn tak ,ale jeszcze chciałbym zobaczyć róznicę na szybkosci działania sporo rozpakowywuje na nasie czy mi to się poprawi ?I czy mam inwestować w jakieś niby szybkie dyski do nasa w tej chwili posiadam 1TB I 500GB i to mi wystarczy ?
  13. K

    TS-112 - wymiana na wyższy model

    Witam posiadam w tej chwili model Qnapa Ts-112 ok dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z działania, ale jednak chyba czas na zmiany. Oczywiscie myślę tylko o modelu Qnap tylko chce coś mocniejszego i na dwa dyski. Qnapa używam do ściągania torrentów , jako dysk nagrywania do tunerów w domu...no...
  14. K

    Pomoc Transmission Qnap Ts-112

    Niestety nic nie znalazłem dalej mam problem już szlak mnie trafia z tym zamulaniem.Nasa tylko używam do sciągania torrentów dlatego tak mi zależy,może ktoś podpowie gdzie to ustawić ..pzdr
  15. K

    Pomoc Transmission Qnap Ts-112

    Duże przeważnie filmy mkv od 10 do 30 gb,jak możesz to napisz gdzie to przestawić jak trzeba wstawie config transmission...pzdr