Recent Content by krzycho1989

  1. krzycho1989

    Pomoc Praca zdalna pracowników, jak najlepiej to rozwiązać

    A kto wie j w ajki sposób udostępnić komuś folder do synchronizacji przez Qsync ale w taki sposób że nie jest fo folder współdzielony, tylko jeden z folderów znajdujący się w folderze współdzielonym, a do reszty nie ma on dostępu?
  2. krzycho1989

    Pomoc Praca zdalna pracowników, jak najlepiej to rozwiązać

    Dobra mam to. musiałem wpisać jeszcze nazwe portu po dwukropku.
  3. krzycho1989

    Pomoc Praca zdalna pracowników, jak najlepiej to rozwiązać

    No i przekombinowałem.... Wpisałem w ustawieniach NAS w system ustawienia ogólne port 8787 zamiast 8080 i w numer portu też coś zamiast 443 i dałem zastosuj.... Teraz nie moge wejść na NAS przez przegladarke.... Jakieś pomysły jak to odkręcić? 1711630075 Dodam jeszcze, że zaznaczyłem ptaszka...
  4. krzycho1989

    Pomoc Praca zdalna pracowników, jak najlepiej to rozwiązać

    Cześć. Potrzebuję porady jak najlepiej, najbezpieczniej, najprościej udostępniać foldery osobom z poza biura. Prowadzimy małą firmę i szukamy fajnego sposobu udostępniania niektórych folderów z QNAPa w sposób tylko do odczytu a niektóre w sposób taki aby można było dokonywać tam zmian w plikach...
  5. krzycho1989

    Dyski do TS-673

    gkowal A jak używasz tych dysków? Masz tam tylko system czy są wykonywane na nich jakieś operacje? Co to za dyski, jakie modele? Co byś polecał jeżeli chodzi o HDD?
  6. krzycho1989

    Dyski do TS-673

    Cześć, szukam dysków do QNAP TS-673. Myślę o dwóch dyskach M2 pod system plus dwóch HDD. Co byście wybrali? Jakie DYSKI HDD kupić jakiem marki najlepiej się sprawdzają typowo do magazynowania danych? Producent/ modele? DYSKI HDD o pojemności 4 lun 6 TB. Pozdrawiam
  7. krzycho1989

    Jaki QNAP dla małej firmy.

    Zastanawiam się nad 664-4G, TS-673A-8G, TVS-675-8G. Różnią się głównie procesorami, jedynie 664-4G pamięcią ale mozna ją rozszerzyć do 16GB w razie czego, więc pominąłbym to. ędę tam głównie zgrywał pliki, pracował na nich (word, excel, PDFy) obrabiał grafikiw programach takich jak np sketchup...
  8. krzycho1989

    Jaki QNAP dla małej firmy.

    Funkcja: trzymanie na tym danych zamiast na laptopach, możliwość zdalnego dostępu do danych np. przyez Qfile i opcjonalnie przyszłościowo zakup do tego jakiejś kamerki którą da się do tego podłączyć żeby QNAP zapisywał tam obraz z kamer. Widzę że te TS-464 i TS-473A mają miejsce na dyski M2 co...
  9. krzycho1989

    Jaki QNAP dla małej firmy.

    3000 nie orbi na mnie wrażenia ale pytanie czy jest sens dopłacać z kolei do tego TS-473A? A może jakieś propozycje na więcej niż 4 HDD?
  10. krzycho1989

    Jaki QNAP dla małej firmy.

    Cześć, poszukuję serwera NAS dla małej firmy, minimum 4 dyskowy. Założenia są takie: Opcja 1: urządzenie na 4 dyski: - 1 dysk SSD na system + 2 dyski WD red na dane + 1 dysk na obraz z ewentualnych kamer Opcja 2: urządzenie na 6 dysków lub więcej: - 2 dyski SSD na system + 2 dyski WD red na dane...
  11. krzycho1989

    UPS do TS-251A oraz podtrzymania komputerów

    Rozważyłem to sobie. I chyba oleję tę komputery i podtrzymam tylko Qnapa i switche. Tylko teraz jakie modele byłyby odpowiednie (cena/jakość) żeby podtrzymało prac powiedzmy przez 10h. Razem pobór to jakieś 70w max. Chodzi mi też o sprawdzone firmy.
  12. krzycho1989

    UPS do TS-251A oraz podtrzymania komputerów

    Cześć, potrzebuję porady od kogoś kto zna się na zasilaczach UPS. Potrzebuję UPS'a głównie do podtrzymania TS-251A w razie burzy, wyłączam go teraz z gniazdka co jest męczące. Oprócz NAS podłączone byłyby do niego ruter, switch i ewentualnie 2 komputery. Zastanawiam się czego szukać i czy są...
  13. krzycho1989

    Pomoc Administrator nie może zmieni uprawnień do folderu.

    Cześć. Mam problem z udostępnieniem folderu. Kilka dni temu stworzyłem bezpośrednio na woluminie foldery współdzielone "Archiwum", "Krzysiek", "Lin" i inne, do których przypisałem różne uprawnienia. Utworzyłem też użytkowników "Krzysiek" i "Lin" do których przypisałem następujące uprawnienia"...