Recent Content by martind

  1. M

    Pomoc TS-109 Apache module: mod_authz_host ERROR

    Witam Po wgraniu paczek na Qnapa TS-109 nie mogę odpalić strony web z instalacja jommla . Cały czas wyskakuje błąd . Może mi ktoś pomóc w tym temacie ? Pozdrawiam temat zamykam !! Zresetowałem ustawienia qnapa i poszło
  2. M

    Pomoc Kamera IP Foscam

    Witam Mam na stanie kamerę IP Forscam model FI8908W . Czy jest szansa wgrania oprogramowania pod tą kamerę do serwera TS-109???
  3. M

    formularz w pliku .php

    witam Wpisałem smtp.iglooline.pl I dalej nic :(
  4. M

    formularz w pliku .php

    1.Mam formularz kontaktowy "kontakt.php" do tego dodatkowy plik "__class_funkcje.php" - zapewniam żę na innych serwerach działa 2Plik jest wstawiony w Qweb - tam gdzie index.html 3.Poczta jest na inetrii - marcin.dobrzanski@poczta.fm 4.Podlączyłem go z plikiem głównym index.html - to jest link...
  5. M

    wysyłanie formularza ze strony www

    Panowie za cho.... nie mogę dojść do ładu . Zapłacę za zrobienie formularza i wstawienie na Qnapie .Może sie ktoś sie podejmie? Walcze już chyba drugi tydzień - straciłem już rachube czasu.
  6. M

    wysyłanie formularza ze strony www

    Dzieki za odzew Stronkę z formularzem już mam . problem będzie z konfiguracją.
  7. M

    wysyłanie formularza ze strony www

    Witam Na początku chciałbym wszystkich uprzedzić, iż jestem laikiem , tak więc proszę o wyrozumiałość. Mam własną stronę firmową i potrzebuje do niej dorobić formularz kontaktowy - dane oraz zapytanie klienta były wysylane z strony www . Niewiem jak skonfigurować serwe Qnap TS-100 Pro tak aby...
  8. M

    przechowywanie grafiki

    Panowie o DDNS-ach to ja juz dawno wiem - bez tego to by mi strona nie chodziła . Potrzebuję wiedzieć gdzie mam wrzucić zdjęcia , i jaki mam z kąd wziąć link do zdjęć ?? Pozdrawiam
  9. M

    przechowywanie grafiki

    Witam Mam serwer TS-109 jest on podłączona do sieci wewnętrznej. Mam też postawioną stronę www na nim. Połączenie ze strona wygląda tak: neostrada-router-Qnap.Potrzebuję zamieścić na Qnapie grafikę do aukcji i nie wiem jak to zrobić ? Nie wiem gdzie umieścić grafikę i nie wiem jaki link podać...
  10. M

    problem z routerm czy z Qnapem

    Destination mask jest narzucane przez router a na Qnapie nie da się ustawić 255.255.255. ... jest tylko 252
  11. M

    problem z routerm czy z Qnapem

    WWW w Qnap jest włączony i na porcie 80 Poniżej przedstawiam zrzut :)
  12. M

    problem z routerm czy z Qnapem

    Witam! Mam pewien problem tylko niebardzo wiem jak go rozwiązać . Mam wykupioną domenę i chce postawić strone na Qnapie. Z racji tego iż sieć bazuje na neostradzie związane jest to ze zmiennym IP. Zarejestrowałem się na stronie DynDNS i skonfigurowałem domenę tak aby robiła mi przekierowanie na...
  13. M

    problem ze stroną www

    Może napisze jeszcze rz na czym mi zależy Mam neostrade,rozdzielam ją na 5 komputerów za pomoca Routera Asmax AR-804 do routera jest podpięty QNAP TS-108 II.Chciałem postawić swoją stronę www, w tym celu skonfigurowałem serwer potym konfiguracja phpAdmin założyłem baze ( tak jak opisywali w...
  14. M

    problem ze stroną www

    adres cyferkowy i łącze się z wewnętrznej sieci lan
  15. M

    jak postawić strone na TS-109 II ?

    Czy ktoś wie i udzielił by mi instrukatrzu jak postawić strone na QNAP Ts-109 ? GG2731445 jestem cały czas ;)