Pomoc Instalacja MPD z Entware-NG

mackowiakp

Entry Technician
Q Associate
5 Czerwiec 2015
82
6
8
Gdynia
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Taka dziwna sytuacja. Instaluję daemon playera MPD z Entware. Instaluje się i działa.
Mogę z sieci przesłać plik dźwiękowy i odtwarzać go na soundbarze podłączonym do mojego TS543A.
Jednak po reboot NAS cała instalacja znika. To znaczy opkg list-installed pokazuje że mpd-full jest zainstalowany.
Tyle że w /opt/bin go nie ma ani nie ma pliku konfiguracynjego w /etc. W katalogu Entware też ich nie ma.
O co kaman? Ma ktoś pomysł?
 
To wiem i wszystko inne co zainstalowałem działa. Są binaria, pliki konfiguracyjne (na przykład dla równoległego SSH), komendy typu "whereis" itp.
Ale tu po prostu wszystko znika mimo że opkg pokazuje że jest zainstalowane. Ot dziwota.
 
Właśnie tak zrobiłem. A gdzie są pliki to wiem. W /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/Entware-ng/bin, lib i etc.
I oczywiście pliki te mają linki symboliczne do /opt/bin, lib i etc.
Tyle że po reboot - tak jak pisałem - pliki te znikają w przedziwny sposób. Wszystkie inne zainstalowane z Entware są.
Połączono posty:

EDIT:
Chyba wiem gdzie problem. Wszystko jednak instaluje się w /opt a nie jak pisałem wcześniej w
/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/Entware-ng/bin, lib i etc z linkami symbolicznymi w /opt/* jak wszystkie inne zainstalowane z Entware pakiety.
Jakiś pomysł co z tym zrobić?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Entware-std
  2. reinstall
  3. Entware
  4. Entware-ng