Pomoc Problem z video

Ola

Nowy użytkownik
Noobie
12 Styczeń 2024
5
0
1
40
QNAP
TS-x64
Ethernet
10 Mbps
Cześć,
mam skonfigurowany dostęp NAS-a ->TV przez HDMI, niby wszystko jest ok, ale po wyświetleniu folderu przy każdym filmie pojawia się czas trwania 00:00 i żaden z nich nie otwiera się. Otwierając ten sam folder z filmami w File Station lub łącząc się z TV przez wifi - video mają rzeczywisty czas i odtwarzają się... Prośba o podpowiedź, w czym jest problem. Zależy mi na odtwarzaniu video w TV przez HDMI z uwagi na słaby internet, który często zrywa połączenie i przycina video.

Z góry dziękuję :)
O.
QNAP TS 264 8G 20240112_125119.jpg
 
Cześć,
mam skonfigurowany dostęp NAS-a ->TV przez HDMI, niby wszystko jest ok, ale po wyświetleniu folderu przy każdym filmie pojawia się czas trwania 00:00 i żaden z nich nie otwiera się. Otwierając ten sam folder z filmami w File Station lub łącząc się z TV przez wifi - video mają rzeczywisty czas i odtwarzają się... Prośba o podpowiedź, w czym jest problem. Zależy mi na odtwarzaniu video w TV przez HDMI z uwagi na słaby internet, który często zrywa połączenie i przycina video.

Z góry dziękuję :)
O.
QNAP TS 264 8GPokaż załącznik 44113
Internet ??? Czy LAN w domu/mieszkaniu.

Hdmi qnapowa = proteza :-(((
 
Że tak spytam jaki masz u siebie LAN ?
NAS mam podłączonego kablem do routera Huawei B535.
Połączono posty:

Uff... indeksowanie robiło się cały weekend, ale udało się :) Plus wygenerowały się wszystkie miniaturki itp. Po odpaleniu HD Station i wyborze filmu (właściwy czas ich trwania już się wyświetla), ale po kliknięciu w video pojawia się komunikat "Ładowanie informacji, proszę czekać..." które trwa kilka/kilkanaście minut, po czym pojawia się ponownie lista z filmami. Ale rozumiem, że video odpalamy z aplikacji Video Station? :) Bo jeśli tak, to udało mi się odtworzyć, aczkolwiek wyskakuje komunikat "You are using an unsupported command-line-flag: --no-sandbox. Stability and security will suffer" z którym nie bardzo wiem co zrobić ;) Bardzo dziękuję za dotychczasowe informacje i celną pomoc :)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. video
  2. iPhone
  3. https://forum.qnap.net.pl/threads/problem-z-video.41086/#post-183978
  4. qnap 4k
  5. HEIC