D
Local time
01:52
Featured content
0
Punkty reakcji
1

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • D
      dav000 odpowiedział w temacie Pomoc Czy to jest atak?.
      ok, dziękuję za pomoc. Proszę powiedzieć jakie najlepsze poradniki, tutoriale są by najlepiej zrozumieć kwestie sieciowe, zabezpieczeń, ect ?
    • D
      dav000 odpowiedział w temacie Pomoc Czy to jest atak?.
      IP mam publiczne. Teraz wszystko działa, choć powiem szczerze że nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego :/. Na routerze nie mam żadnych przekierowanych portów, Qfirewall zainstalowałem z poziomem basic. W aplikacji qmanager mam zaznaczone...
      • 1714162850801.png
    • D
      dav000 odpowiedział w temacie Pomoc Czy to jest atak?.
      Witam, zmieniłem porty jak w poście który wkleiłeś. Teraz nie mogę się zalogować z zew przez qmanager i qfile. W qmanager odznaczyłem "wykrywaj porty automatycznie" i wpisałem port który jest nowy.
      • 1714154255472.png
    • D
      dav000 odpowiedział w temacie Pomoc Czy to jest atak?.
      zrobiłem to odruchowo. Włączyłem ponownie, czy przeprowadzić jakieś ustawienia zabezpieczające? Skąd atakujący wie co atakować?
    • D
      dav000 napisał nowy temat.
      Witam dziś po powrocie do domu zauważyłem tysiące prób logowania na TS 473, czy to jest rodzaj ataku? Login i hasło mam inne. Co zrobić by zabezpieczyć dodatkowo serwer? Pozdrawiam
      • 1714071024793.png
    • D
      dav000 odpowiedział w temacie Pomoc HBS 3 -kopia z chmury na qnap.
      nie, nie w tym kierunku. Kopia ma być Onedrive na NAS
    • D
      dav000 napisał nowy temat.
      Witam. Przygotowuje mojego TS-473A do kopi w Onedrive, szyfrowanej po mojej stronie. Mam Office 365 i 2 TB danych. Na codzień korzystam w przypadku plików pod ręką właśnie z OneDrive. Mam tam około 200 GB danych. Lepiej mi się to sprawdza niż...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…