Ostatnia aktywność

  

Live updates
  • Silas Mariusz
    NAS nie uszkadza dysków. Sprawdź dyski narzędziami producenta pod PC. Zresztą jak dyski mają 6 lat to sorry ;)
  • J
    janichj napisał nowy temat.
    Witam. To mój pierwszy post więc może to nie jest dobry dział. Mam TS-228 od 6 lat i w nim miałem dwa dyski Raid 1 WD RED. Z dyskami było wszystko ok, żadnych ostrzeżeń i zero problemów z plikami. Parę dni temu kupiłem używany TS-231P i te dwa...
    • smart3.png
    • smart2.png
    • smart1.png
  • Silas Mariusz
    Silas Mariusz dodał dla Rtorrent-Pro [x86_64] nową aktualizacje: Major update Przeczytaj więcej o tej aktualizacji...
  • Silas Mariusz
    Please consider in future to use rtorrent with commercial filebot and buy its license Included Java once again since filebot 4.9.6 does not work with newer java Sessions are saved every 3 hours and just after torrent downloads
  • Silas Mariusz
    Z katalogu settings/filebot usuń plik amc.txt i spróbuj ponownie wywołać to polecenie. Jeśli nic się nie stanie prześlij mi na PM dane do teamviewera. Zaloguj się po SSH do NAS.
  • Silas Mariusz
    Spakuj logi z katalogu logs i załącz tutaj.
  • lord_yabol
    Zaktualizowałem Rtorrent do najnowszej wersji, zainstalowałem Filebot z linka powyżej i Java i nie działa. Naciśnięcie przycisku "Rescan All in Complete" nie pomaga pomimo że filmy, odcinki seriali są w Complete w Movies i TV a nie ma ich w...
    • 1713514106825.png
  • 3Qn
    3Qn zareagował Haha Haha na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4.
    za dużo wymagasz od człowieka z MACkiem xD
  • QNAP
    QNAP napisał nowy temat.
    Pełna lista zmian: Changelog
  • G
    Grzegorz Bielawski napisał nowy temat.
    Qsirch 5.4.0 Beta rewolucjonizuje wyszukiwanie przez wykorzystanie sztucznej inteligencji Tajpej, Tajwan, kwietnia 18, 2024 – QNAP® Systems, Inc., wiodący innowator rozwiązań informatycznych, sieciowych i pamięci masowej, przedstawił dzisiaj...
    • PR_800x420-en.jpg
  • 3Qn
    3Qn odpowiedział w temacie Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4.
    Jeżeli dobrze zrozumiałem na QNAPie masz server OpenVPN a RPI jest klientem. Sieć QNAP: 192.168.2.* Sieć RPI: 192.168.0.* natomiast z serwera OpenVPN dzierżawi dodatkowy adres coś z przestrzeni 10.*.*.* QNAP nie ma prawa zobaczyć nic z...
  • dziki
    dziki napisał nowy temat.
    Witam Sytuacja Qnap TS 251 , serwer qvpn , openvpn na statycznym adresie ip ma używać do zdalnego backupu klienta openvpn na Raspberry Pi 4B - system w w wersji light , z zainstalowanym openmediavault ( rsync) obie sieci na różnym...
    • 1713474394813.png
  • Silas Mariusz
    Ale to jest problem Twojej konfiguracji. Już Ci tłumaczyłem jak działa skrypt. Wcześniej ten sam mechanizm był zaszyty w konfigu rtorrenta więc nie bardzo się cokolwiek zmieniło. Tyle że wcześniej był wadliwy.
  • Mol
    Widzę że skrypt jest zmodyfikowany w nowej wersji rtorrenta. Czy możecie napisać jak mogę wyremować go - tak by się nie uruchamiał? Przez kilka godzin działa poprawnie i zmienia mi łącze na 2 ;< pomaga restart co ok 6-8h rtorrenta - wcześniej...
  • kaktus
    Tak się zastanawiałem do czego nawiązałeś ... koszyk? i sreberko? pewnie wiesz które to które .... :love:
  • SparkMaster
    Poziom trudności: Łatwy + (Matematyka poziom klasy 4+) Czas poświęcony na test: 5-15 minut (Przeczytaj opcjonalnie) Informacja ogólna dot. RAID, prędkości i poziomów bezpieczeństwa Serwery NAS mogą składać się z wielu dysków i wielu woluminów. W...
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc QNAP monitorowanie zmian plików.
    QuLog Center Local Device -> Log Settings Connection Types, ptaszek przy SMB i Apply Logi SMB Logs są Local Device > Access Logs
  • S
    Problem rozwiązany, w filtrze było coś zaznaczone, że log był pusty.
  • S
    superwojciech napisał nowy temat.
    Cześć, mam qnapa TS-451D2, potrzebuje monitorować zmiany w plikach, tzn. user ma zmapowany dysk po SMB, chce w logu widzieć, kto usunął, zedytował, zapisał plik. Czy jest to możliwe? Jak to mogę wykonać?
  • GeekeR2
    Dziękuję za konkretną odpowiedź (y) :)
  • GeekeR2
    GeekeR2 napisał nowy temat.
    Witam wszystkich. Może to głupie pytanie ale czy w pyload da się całkowicie wyłączyć pobieranie i wysyłanie przez torenta i czy do tego służy wtyczka w konfiguracji o nazwie TORRENT. Z góry dziękuje za normalną konkretną odpowiedz.