Odpalanie pliku .exe na ts-119

Bartas1503

Nowy użytkownik
Noobie
5 Listopad 2009
10
0
1
Witam,
mam pewien program (bot do gry via www) i chciałbym aby działał cały czas na mym serwerze (qnap ts-119)
Pierwsze pytanko:
Czy istnieje taka możliwość ?

A teraz z górki :) jeżeli tak to ładnie proszę o instrukcje krok po kroku jak to wszystko zainstalować. Przyznaję się bez bicia że jestem laikiem. Strasznie bym się cieszył gdyby ten proces się udał :) pozdrawiam
 
Witam

W tytule napisałeś "...pliku .exe..." co sugeruje, że chcesz uruchomić bot-a przeznaczonego do pracy pod Windows. Jeśli tak jest, to niestety mam dla Ciebie smutna wiadomość, ale TS-119 (jak i większość NAS) działa pod kontrolą systemu operacyjnego Linux i nie da się na nim natywnie uruchomić programu przeznaczonego dla Windows.
 
dostałem takie info w sieci:
Kod:
OA is a desktop application, in order to run it on any system (Windows, Linux, Mac OS, Solaris) you will need a desktop environment.
Install on your server (commands to use depend on your linux distribution) :
1. Desktop Environment
2. Remote Desktop like www.nomachine.com
3. JRE 1.5 or higher
And on Client side :
1. Remote Desktop Client like www.nomachine.com
2. JRE 1.5 or higher

z tego co sie orientuje JRE nie zainstaluje na TS-119 tak?
 
ten drugi link jest po francusku takze troszke nieciekawie. Pozbieram info. Popytam ludzi może ktoś za mnie to zrobi :) a jak nie to sam będę walczył.

Zatem zbieranie info zaczynam tutaj :) Także skrysz rozpisz sie na tyle ile możliwe. Co potrzebne? jak? gdzie? co? :) Najlepiej wszystko co wiesz. Za pewne przyda sie na przyszlosc