Recenzja Co za złom

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

kadwa2

Entry Technician
Q Associate
29 Październik 2013
48
9
8
50
QNAP
TS-219P
Ethernet
100 Mbps
Jaki ja jestem głupi, musiałem się o tym przekonać dopiero przy zakupie trzeciego serwera, że QUNAP to nic niewarta QUPA złomu.
Ostatnio zmieniał sam hasła, przy każdej próbie wejścia, ale dawało się zalogować (www) niestety nie dawało rady zmienić hasła w panelu. Dopiero udło się po resecie, jednak teraz serwer jedynie odpowiada na pingi.
 
sam zmienia hasła ? to ciekawostka

może pora na coś zrobionego samemu ?
 
sam zmienia hasła ? to ciekawostka

może pora na coś zrobionego samemu ?
Czy jest sens rozczulać się nad radykalnym stwierdzeniem swoich odczuć do narzędzi, które zawiodły.

Tak, za każdym razem było to hasło 4 cyfrowe. Nie wiem czemu, ale przeglądarka wiedziała jakie to hasło, ale próba użycia tego hasła (podgląd hasła przy pierwszym logowaniu) do jego zmiany w ustawieniach, skutkowała komunikatem o błędnym starym haśle. Kiedy bym tego nie napisał i trak mi nie uwierzycie.

Własne, bardzo możliwe. W moim przypadku dopinany zewnętrzny dysk byłby lepszym rozwiązaniem, niż wątpliwej jakości wygoda.

Super, udało się też zalogować na serwer (już nie tylko odpowiadał na pingi) jednak dopiero po ponad 20 min. Może to z powodu odłączania domowej sieci od internetu przy jego uruchamianiu.
 
pisanie głupot
Nie zastanowiłeś się, że gdyby tak było to ludzie o tym by pisali. Albo w ogóle czemu miałby to robić? To, że jesteś głupi się już przyznałeś dlatego, nie dam Ci ostrzeżenia bezpośrednio.

Czemu tak robi, może że nazywa się QNAP? Czemu o tym nie piszą, może nie chcą się przyznać tak jak ja to zrobiłem :p

Terms and rules | QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club punkt 4.2
Póki co nie prowadzimy jeszcze sesji terapeutycznych, zapraszam zatem do specjalisty.

Dzięki za wskazówkę, jest cenna tym bardziej że od znawcy. Moim zdaniem taka porada powinna być udzielana przed próbą zakupu sprzętu tej firmy i wytłuszczona przy pierwszym uruchomieniu.
 
QNAP Turbo NAS Software User Manual
"A new password must contain characters from at least three of the following types of characters: lowercase letters, uppercase letters, digits, and special characters."
Tak jest domyślnie w QNAP. Więc Twoje 4 cyfrowe hasło to jakaś Twoja wieczorna imaginacja.

Temat zamykam.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. nie odpowiada na hasło
  2. dysk zewnętrzny usb