Pomoc Dostęp zdalny - ograniczenie do danej aplikacji

fazi2

Nowy użytkownik
Noobie
21 Luty 2023
7
0
1
46
QNAP
HS-251
Ethernet
1 GbE
Witam
chciałem poprosić o pomoc z problemem.
Potrzebuję udostępnić QNAPa zdalnie w ten sposób że ktoś będzie się logował przez internet i z poziomu przeglądarki będzie miał dostęp do jednego wybranego katalogu.
Wiem że można udostępnić File Station w myQNAPcloud problem jest taki że potrzebuję żeby osoba która będzie się logować widziała tylko jeden udostępniony katalog a nie widziała pozostałej struktury udostępnionych katalogów a tak jest w File Station tzn. mimo że nie masz dostępu do jakiegoś katalogu to widzisz że jest on udostępniony dla innych.

Myślałem wykorzystać jakoś QSYNC ale pytanie czy można tak żeby nie trzeba było instalować QSYNCa tylko widzieć taki katalog z poziomu przeglądarki ?

I jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość wystawienia na dostęp z internetu dla danej osoby tylko aplikacji QSYNc - poprzez jakiś link ?
Tzn. sam File Station mogę udostępnić przez myQNAPcloud service ale nie wiem czy/gdzie można coś takiego wygenerować dla QSYNCa ?

Z góry dziękuję za sugestie.
 
ok to rzeczywiście pomaga na foldery ale user widzi strukturę Voluminów a to też nie jest pożądane a tego chyba nie da się ukryć?

a co do drugiego pytania ?
> I jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość wystawienia na dostęp z internetu dla danej osoby tylko aplikacji QSYNc - poprzez jakiś link ?