Pomoc IceStation 2.0.1 - jak kopnąć autopilota i połączyć się z serwerem

hawkers

Entry Technician
Q Associate
25 Listopad 2014
51
13
8
47
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Posiadam QNAP 212P i zainstalowałem IceStation 2.0.1,wszystko ładnie działa,ale jest problem w tym że jak kopne autopilota który odgrywa muzykę z serwera to nie mogę się połączyć z serwerem na tym samym streamie co gra autopilot.Na innej ścieżce łączy bez problemu ,na tej samej też jeśli wyłączę autopilota.Problem w tym że chcę połączyć się po kopnięciu,a nie wyłączeniu.Jeśli tego nie da się jakoś naprawić to może jakiś skrypt który by wyłączał autopilota i włączał przyciskiem na stronie.Czekam na pomoc i dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
 
jak kopne autopilota
Co znaczy kopne?
Bo z tego co ja pamiętam to wystarczy tego autopilota wyłączyć.
upload_2014-11-30_2-20-54.png
 
Z tego co pamiętam robi się fallback drugiego streamu lub relaya. Musisz poczytać dokumentacje Icecasta.
Proszę:
XML:
<mount>
	<mount-name>/example-complex.ogg</mount-name>
	<username>othersource</username>
	<password>hackmemore</password>
	<max-listeners>1</max-listeners>
	<dump-file>/tmp/dump-example1.ogg</dump-file>
	<fallback-mount>/example2.ogg</fallback-mount>
</mount>

fallback-mount
This specifies a mountpoint that is used in the case of a source disconnect. If listeners are connected to the mount specified by the mount-name config value, then if the source is disconnected; all currently connected clients will be moved to the fallback-mount.​

Ref. Icecast Docs — Config File
 
XML:
<mount>
        <mount-name>/stream2</mount-name>
        <password>hackme</password>
        <max-listeners>100</max-listeners>
        <fallback-mount>/stream</fallback-mount>
        <fallback-override>1</fallback-override>
</mount>
tak powinien wyglądać kod wklejony w icecast.xml, lokalizacja pliku: root/.icestation
Wtedy gdy ktoś się połączy z serwerem http://adres:port/stream2 z automatu połączy z osobą nadającą,jak się rozłączy osoba nadająca automatycznie połączy z autopilotem.
Pozdrawiam...
Jeszcze lepszym sposobem jest wstawienie tego kodu:
XML:
<mount>
        <mount-name>/stream2</mount-name>
        <password>' . $password . '</password>
        <max-listeners>100</max-listeners>
        <fallback-mount>/stream</fallback-mount>
        <fallback-override>1</fallback-override>
    	<mp3-metadata-interval>0</mp3-metadata-interval>
</mount>
do pliku icecast.functions.php, który znajduje się w file station w scieżce: Web/.config/icestation/icecast.functions.php, między </authentication>, a <hostname>.
Po tym zabiegu dobrze jest wyłączyć icestation i włączyć ,następnie wybrać w icestation zapisz i restart. Później możemy się łączyć podając punkt montowania: /stream2
i w ten sposób macie własną rozgłośnie radiową z możliwością rekrutowania prezenterów.Pozdrawiam...