Pomoc Karta dźwiękowa USB

dziadek-NET

Network Architect
Q's Professional
2 Styczeń 2016
514
21
18
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Jeśli są osoby które korzystają z kart muzycznych podpięte do wirtualnego systemu proszę o podanie modelu karty lub linku opisu produktu.
Sam próbuję podłączyć taką kartę Karta iTec USB71AA - Opinie i ceny na Ceneo.pl
ale na razie mam problemy z zawieszaniem się wirtualki.

Jeśli ktoś posiada sprawdzony bezawaryjny model to proszę o info, dodam że nie planuję wydać na kartę więcej niż 100zł
A może zwykła karta z 4 zł z allegro kto wie.

Więc czekam na Wasze opinie.
 
A który sposób pobierał by najmniej zasobów ?
* Music Station gdzie wkleję URL stacji (muszę najpierw wybrać wystarczy jeden kanał) i chodzi cały czas w tle.
* Lekki linux ale nie jestem informatykiem więc konsola odpada gdzie odpalam podobny program gdzie również wklejam adres stacji radiowej.
Jeśli nie potrzebujesz multitaskingu w HDStation to moim zdaniem MS będzie lepsze. W innym przypadku może się okazać, że lepszym rozwiązaniem będzie linux na VM. Ale ponieważ tego nie testowałem należało by to najpierw przeteścić.
 
ale karta działa również Music Station więc może to najmniej zjada zasobów ?
tylko chyba będzie kłopot z wklejeniem kanału fm
czy można uruchomić HDStation bez podłączenia monitora/telewizora ---> obraz w QTS ?
 
a czy jest sposób na uruchomienie przeglądarki internetowej z poziomy QTS ?
chcę ominąć wirtualki ponieważ wirtualkach karta zawiesza NAS a w QTS --> MS śmiga ale tu mam małe możliwości z wklejaniem linków
 
ale wiesz jak to jest u nas więcej reklam niż muzyki.
Wszystko zachodni ciągną kasę.

Inaczej jest na zachodzi radio jest do słuchania a nie robienia wody z mózgu (mam na myśli wiadomości w naszych kanałach)

Więc uznałem że ta forma jest najlepsza
a czy jest program aby zainstalować na QTS aplikacje na androida ?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. audio uot problem musicstation