Pomoc Ktoś z Białegostoku - poszukiwany do ogarnięcia TS-269L :)

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Shin6776

Nowy użytkownik
Noobie
26 Listopad 2022
2
1
3
56
QNAP
TS-219P
Ethernet
100 GbE
Cześć.

Nie mam siły by rozkminiać te urządzenie -> [ TS-269L] , dlatego poszukuje osoby z Białegostoku która pomoże mi w tym. Nie chodzi o żadne wielce skomplikowane ustawienia.
Mój serwer to magazyn plików w RAID 1 chce zainstalować/wymienić dysk z 2TB na 8TB , inne dodatkowe funkcjonalności jak - połączenie PS4 z QUNAPem do przegadania.
Osoby zainteresowane udzieleniem odpłatnej pomocy proszę o kontakt na priv. Tak w sumie to nawet może pomoc zdalna przez TeamViewera ? też wchodziła by w grę, więc nie tylko BIAŁYSTOK :) Osobom które napiszą wyśle wszelkie informacje z moimi oczekiwaniami i prośbą o wycenę swojej usługi.

Pozdrawiam Paweł.
 
Czyli to jest coś jak WIN XP ? i mogę tylko wyrzucic za okno lub użyć jako przycisk do papieru ? I rozumiem , że nie ma co szukać kogoś do pomocy ?
bo ktoś kto pamięta ten sprzęt i go ogarnia, pewnie ma juz srogą demencję :/ ?
 
Głównie bo nie masz aktualizacji zabezpieczeń a raczej nie chcesz stracić danych bo ransomware zaszyfrował ci wszystko.
Druga sprawa nowe systemy mogą mieć problem z dostępem do urządzenia z antycznym oprogramowaniem, podobnie sprawa wygląda z telefonami itd.
Trzecia to gdyby podczas wymiany dysków coś się posypało to kto pomoże? Helpdesk umywa ręce, na forum większość ludzi przesiadła się na nowe sprzęty.

Takie życie niestety, jeśli chcesz możemy pogadać co można zrobić z wymianą dysków ale na zasadzie "brak gwarancji że zadziała i nie stracisz danych".
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-269l
  2. ransomware