Pomoc Problem z dodaniem multimediów w KODI

D

Damian9876

Guest
Cześć. W Kodi na TV próbuję dodać moje multimedia, głównie filmy. Nie trzymam tego w folderze Multimedia tylko własnym folderze (udziale sieciowym). Ten folder mam zmapowany i widoczny z windowsa jak lokalizacja sieciowa, mam do tego pełny dostęp i mogę na laptopie tak oglądać filmy.
W Kodi daję "Dodaj źródło wideo" i "Przeglądaj" i próbuję znaleźć mój folder (udział sieciowy). Nie jest widoczny na niebiesko (tak jak Folder domowy, Główny system plików i Lista odtwarzania wideo) czyli pewnie lokalnie na dysku dostępne pliki. Próbuję wybrać któryś z udziałów sieciowych - kolor czerwony - np. Otoczenie sieciowe Windows, Sieciowy system plików, wszystkie inne opcje wraz z "Dodaj lokalizację sieciową". Niektóre nie znajduję nic, niektóre wywalają "Bład 2: udział niedostępny".
Gdzie leży przyczyna i jak prawidłowo dodać pliki do KODI? Mam 2 dyski złączone w jeden wolumin, na którym mam jeden własny folder (udział sieciowy) w którym mam wszystkie własne pliki wraz z multimediami które chcę oglądać na TV
 
Nie wiem czy problem został rozwiązany ale u mnie też mam wszystkie zbiory we własnym katalogu MEDIA i w Kodi, dodaj źródło, głowny system plików, share, i tam są wszystkie udostępnione katalogi.