Pomoc Qbittorent i ścieżka zapisu plików

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Axles

Entry Technician
Q Associate
21 Sierpień 2020
35
4
8
39
QNAP
TS-x30
Ethernet
1 GbE
Cześć. Pobierając pliki qbittorrentem do lokalizacji domyślnej /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/qBittorrent/Downloads ładnie pobiera się, jednakże zmieniam na mój katalog np. /Filmy i dostaję błąd.
Do katalogu współdzielonego /Filmy mam pełne uprawnienia RW dla everyone oraz dla gości. Co może być jeszcze nie tak?
1678036989802.png

1678037032482.png
 
No właśnie nie wiem gdzie szukać szczegołów. W kliencie w polu status widnieje po prostu 'error'.
Tak w ogóle, jak się dostać z eksploratora/file_station itp. do katalogu /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/qBittorrent/Downloads oraz jak ewentualnie tę lokalizację do serwera dlna?
 
Ok dziękuję Wam. Pobieranie działa do katalogu /share/CACHEDEV1_DATA/Filmy wiem jak podejrzeć ścieżkę dzięki WinSCP, jedynie zastanawiam się które uprawnienia ze screena są niezbędne a nie chce już mi się metodą prób i błędów odbierać i nadawać na nowo.
 
Skonfigurowałem klienta Qbittorrent, wszystko ładnie działa, pliki pobierane są na dysk zewnętrzny po usb. Moje ździwienie gdy uruchamiam na tv klienta by oglądać film i serwer DLNA nie wykrywa dysku zewnętrznego, nie ma go na liście do zaptaszkowania, zwie się "przenosny". Da się coś z tym zrobić, bo nie mam już sił by bawić się w konfigurowanie tego qnapa :/
1678216951307.png

1678216995487.png
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. QBittorrent
  2. qbittorent
  3. zewnętrzny dysk
  4. program qBittorrent
  5. qpkg
  6. qbittorrent x19