Pomoc Scrapery mi nie drapią :)

TOmeKK

Passing Basics
Beginner
22 Sierpień 2014
14
4
3
63
QNAP
TS-x69L
Ethernet
1 GbE
Po resecie, odzyskaniu ustawień, straciłem fan arty i okładki, jest tylko kilka okładek słabej rozdzielczości, które były wcześniej. Być może jest to istotne.
Zrobiłem update plug-inów (filmweb, imdb), do biblioteki dodałem folder filmy, w zakładce wideo. Filmy są w folderach nazwanych tylko tytułem i rokiem.
W przypadku muzyki okładki pojawiają się przy każdej piosence jako ikona, a w niektórych przypadkach jest to tylko symbol {play} - ale tu nie zastosowałem zalecanego systemu plików wykonawca/album. Nie działa mi też pogoda (przed resetem też).
Nie wiem już, gdzie coś zmienić - opisy filmu i okładki to bardzo fajna funkcja xbmc, reszta nieistotna, podaję licząc na waszą fachową pomoc.

Pozdr.
 
trzeba było zrobić export do wielu plików :p
a same metadane trzymać w folderze z filmem
musisz sprawdzić czy masz ustawione scrapowanie za pomocą właściwego scrapera

upload_2015-1-16_19-2-57.png


wybierasz rodzaj zawartości "TV Shows", "Movies" etc
i następnie wybierasz skraper i ok.
Program powinien zapytać się o odświeżenie bazy i po sprawie, będzie szukał.
Możesz potem zmienić te dane klikając PPM na dany show i wybierając Information, następnie jest opcja Refresh żeby wybrać właściwą nazwę.

PS:
ja z Silasem uzywamy zewnetrzenego programu do tego celu, Ember Media Manager albo Tiny Media Manager
i nie babramy się z skraperami XBMC/Kodi :p
 
Nie wiem gdzie to jest. Mam Frodo.
XBMC /System / Wideo i potem mam odtwarzanie, bibl.,lista plików, napisy, płyty dvd - w Lista plików tego nie ma.

pozdr.

EDIT:
już mam, jakoś doszedłem, wykasowałem bibliotekę, drapie i to głośno :)

Pozdr.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Tiny media manager