Pomoc TS-212P - udostępnianie folderow poprzez USB dla "WD Elements Play 2TB"

_Sheriff_

Nowy użytkownik
Noobie
10 Maj 2015
9
1
3
40
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Witam.

Mam w domu taki zestaw:
- TS-2012P (podpięty po kablu do routera)
awww.qnap.com_i__images_product_items_117_1.png

- WD Elements Play 2TB ( odtwarzacz multimedialny podłączony do TV/Projektora poprzez HDMI )
awww.blogcdn.com_www.engadget.com_media_2010_08_western_digital_elements_player.jpg

- Dysk Seagate Backup Plus 1x 4TB USB 3.0 ( dysk z różnymi fotkami, filmami itp, podpięty poprzez USB)
aimages.costco.com_image_media_500_695080_847__1.jpg

- Hub aktywny 7x USB 2.0 (hub z dodatkowym zasilaczem 5V 4A, posiada tylko gniazda typu A)
acloud1.lbox.me_images_384x384_201206_7_port_usb_2_0_hub_haute_vitesse_noir_cyoyyo1339552827171.jpg

- Dekoder OMEGA DVB-T T900
aseltrade.pl_img_product_big_tuner_usb_dvb_t_omega_t900_slim_hd.jpg

Wszystko jest podłączone do jednego w/w hub'a usb

CO CHCE OSIĄGNĄĆ:
-jednocześnie
Chcę aby Qnap poprzez hub usb widział dysk "Seagate Backup Plus"
Chcę aby "WD Elements Play" poprzez hub usb widział dysk "Seagate Backup Plus"
Chcę aby "WD Elements Play" poprzez hub usb widział niektóre folder/y znajdujące się na Qnap'ie

PYTANIE:
Czy takie coś jest wykonalne?
Jak ustawić w qnap'ie aby dany folder/grupa folderów była widoczna dla "WD Elements Play 2TB" poprzez USB (lub przynajmniej cały dysk)?

PYTANIA DODATKOWE:
- Czy do aktywnego hub'a USB mogę jednocześnie podłączyć kilka komputerów, chodzi o to czy nic się nie uszkodzi w komputerach i urządzeniach podłączonych do huba' i sam hub?
 
Chcę aby Qnap poprzez hub usb widział dysk "Seagate Backup Plus"
to wepnij go w Qnapa.
Chcę aby "WD Elements Play" poprzez hub usb widział dysk "Seagate Backup Plus"
to wypnij go z qnapa i podłacz do Seagate
Chcę aby "WD Elements Play" poprzez hub usb widział niektóre folder/y znajdujące się na Qnap'ie
nie ma takiej możliwości

Jak ustawić w qnap'ie aby dany folder/grupa folderów była widoczna dla "WD Elements Play 2TB" poprzez USB (lub przynajmniej cały dysk)?
:)
Czy do aktywnego hub'a USB mogę jednocześnie podłączyć kilka komputerów, chodzi o to czy nic się nie uszkodzi w komputerach i urządzeniach podłączonych do huba' i sam hub?
Znasz zasadę funkcjonowania USB ? Tylko jeden kontroler. I tu możesz sobie ustawić Qnapa jako hosta.

Resztę tych gratów wpinasz w hub (poza tym wd playerem). Nie ma to coś portu LAN/Wifi ?