Pomoc TS-451 reset w kółko

szary

Nowy użytkownik
Noobie
18 Listopad 2014
9
1
3
46
QNAP
null
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam,
sprawa dotyczy 451:
w nocy obudził mnie mrugającą diodą na czerwono i restartuje się bez końca,
Qfinder widzi go na pare sekund: raz jako NASE58A88 a po kolejnym resecie jako ulinux ?
wyjecie dysków nie pomogło, dalej resetuje się w kółko, jak ogarnąć temat żeby nie stracic danych, w opisanej firmware recovery na forum
nie znalazłem w opisie mojego modelu.
Z góry dzięki za pomoc !
 
wytargalem baterie na 5 minut, zobaczymy czy pomoże, reset tez dusilem pare razy, trzeba bedzie go wymienic jesli to faktycznie to :-(
… system wstał, synchronizuje, zobaczymy co bedzie
 
wytargalem baterie na 5 minut, zobaczymy czy pomoże, reset tez dusilem pare razy, trzeba bedzie go wymienic jesli to faktycznie to :-(
Baterie niepotrzebnie wyjmowałeś. Weź szczypce i delikatnie odegnij go na prawo dosłownie o 0,5mm. Tak, aby mieć pewność, że nie styka się z tylną obudową.
 
Podbijam temat... TS-251 od około 2-3 godzin mam to samo. Resetuje się na okrągło, za każdym razem udaje się zalogować na kilka chwil. Wszystko jest w ustawieniach fabrycznych.
OK. Faktycznie może być sprawa z przyciskiem. Udało mi się na szybko wejść do ustawień (przez weba) i zrobiłem reset do ustawień fabrycznych... póki co chodzi!
Pytanie tylko, co się stało?! Nic nie instalowałem od kilku dni.
.... niestety. Po 30 minutach znowu zaczął się resetować. Ktoś ma jakieś pomysły?