Witam - pomoc na terenie Warszawy

bosman542

Nowy użytkownik
Noobie
18 Maj 2020
3
1
3
69
QNAP
TS-x69 Pro
Ethernet
1 GbE
Witam serdecznie wszystkich.
Niestety jestem już za stary by ogarnąć samodzielnie QNAPA i jego możliwości.
Nabyłem go 3 lata temu, kumpel pomógł go wstępnie skonfigurować. A ja walczę z nim i metodą prób i błędów. Skutki bywają opłakane bo mając nikłą wiedzę wyłączam się z jego normalnego użytkowania. Proszę o wyrozumiałość. Help Desk QNAP jest dobrym rozwiązaniem lecz ja szukam na forum kogokolwiek kto pomoże mi opanować zarządzanie qnap-em.
Mam też podstawowe pytanie. Kto z forum mieszka w Okolicach Warszawy i skłonny jest dojechać do Milanówka z serwisową wizytą.Zapłacę za dojazd i robotę.
Mariusz Odziemczyk tel. 500-180-888
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Masz rację. Lepiej z Waszą pomocą dojść do sensownego rozwiązania problemu. Jest jednak zawsze jakieś ale..
Od wielu lat zdobywam kolejne umiejętności i zawsze odbija się to na zdrowiu. Gonitwa myśli jak problem rozwiązać, gdzie tkwił błąd ?
Czasami warto by nawet prostą rzecz wykonał za mnie fachowiec niż walczyć z problemem samodzielnie.
 
Przyłączam się do zapytania. Chętnie zapłącę. Pieniądze leżą może nie na ulicy ale czekają na kogoś kto nie za darmo n forum po kilku godzinach a w realu i uczciwie wynagrodozny. Podjadę ze sprzętem do Warszawy lub okolic. Przywiozę i oddam do ogarnięcia.
 
Przyłączam się do zapytania. Chętnie zapłącę. Pieniądze leżą może nie na ulicy ale czekają na kogoś kto nie za darmo n forum po kilku godzinach a w realu i uczciwie wynagrodozny. Podjadę ze sprzętem do Warszawy lub okolic. Przywiozę i oddam do ogarnięcia.

Sprzęt należy konfigurować we własnym środowisku.
Skąd jesteś?