Pomoc Zadania w Tle

Pluczak

Nowy użytkownik
Noobie
12 Czerwiec 2024
4
1
1
32
QNAP
QuTS hero x86_64
Ethernet
1 GbE
Witam mam problem z :
QuTS HERO h.5 TVS-H-1668X

Mam zadania w tle które się nie wykonują : to jest zadania od 2 dni stoją na 0% ( blokując możliwość zarządzaniem dostępów do folderów) - jak można "zabić" to zdanie.
Drugie pytanie jak zastosowac ACL do folderów o wielkości powyżej 5tb tak żeby przeszło to płynnie ?
1718182450683.png
 
Od 3 zamiast wsparcia otrzymuje dodatkowe pytania z przekierowaniem do kolejnego inżyniera :)
Wsparcie QNAP działa bardzo tragicznie.
Szukam rozwiązania na już może ktoś ma pomysł na?
 
jak przerwiesz nadawanie praw, to możesz zrobić sobie ogromny problem z nimi , czemu masz problem z odpowiedzeniem na pytaniaO
jak przerwiesz nadawanie praw, to możesz zrobić sobie ogromny problem z nimi , czemu masz problem z odpowiedzeniem na pytania ?
Odpowiadam, każda odpowiedz to oczekiwanie 3 h na kolejne pytanie i tak w kółko :)

Szukam rozwiązania, nie odpowiedzi typu zgłoś się do supportu ( bo to zrobiłem i ciągle czekam na pomoc), więc proszę o konkretne odpowiedzi.
 
Update firmware do nowej wersji naprawił błędy z ACL - teraz wykonuję się poprawnie.

Dalej mam jednak problem z zadaniem widmo - które się nie wykonuje i nie da się zamknąć.
 
  • Lubię to
Reakcje: Kong