Recent Content by afakrak

  1. A

    Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

    idzie synchronizacja - ale to wymaga aby juz bylu utworzone foldery na dysku usb. Niestety dosc czesto zmieniaja sie mte foldery. Czy jest mozliwosc wymusic przy synchronizacji aby zadanie samo tworzylo docelowy folder ?
  2. A

    Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

    nie probowalem poniewaz musze dzialc wg harmoonogramu. Nie jestem w lokalizacji w ktorej jest qnap - wiec uruchamianie zadania kopii z przycisku nie wchodzi w gre :( 1669799938 tylko dalej nie rie rozumie dlaczego dziala przy peirwszym uruchomieniu kopii.A przy kolejnych nie
  3. A

    Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

    zadanie lokalne-> tworzenie zadani kopii zapasowej. Powylaczane wszystkko poza harmonogramem. Pierwsza kopia po utworzeniu zadania idzie bez problemu. Kolejne juz nie. I szczerze mowiac nie wiem jak do tematu podejsc....
  4. A

    Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

    "HBS nie widzi poprawnej pary katalogu" - tylko nie rozumie dlaczego przy pierwszej kopii na czysty dysk wszystko widzial i nie bylo bledow ? Jaki mozna zastosowac inny program do kopii na qnapie ?
  5. A

    Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

    wyjasnie moze jak to u mnie wyglada Posiadam urzadzenie do backapuow RDX na kasteki (defacto sa to dyski).Qnapo je widzi jako zwykly dysk usb. Robie kopie plikow z qnapa . Tworze zadanie "tworzenia kopii zapasowej" w programiw Hybrid Backup Sync. Pierwsza kopia na pusta kasetke RDX idzie...
  6. A

    Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

    Witam Wlasnie pojawil sie u mnie podobny problem. Czy dostales jakas odpowiedz od supportu ?
  7. A

    powerpoint

    Witam Czy istnieje jakas mozliwsoc zeby zrobic z Qnapa serwer prezentacji ppt/pptx ? Mamy w firmie telewizor z DLNa (video czy obrazki wyswietlaja sie bez zarzutu z qnapa). Ale czy jest podobna mozliwsc wysietlania prezentacji powerpointa ?
  8. A

    Qnap 509 pro streamer

    Witam Mam pytanie - czy do Qnapa 509 pro mozna podlaczyc streamer? Jezeli tak to jak to zrobic i jaki streamer kupic? Jezeli nie da sie - to czy w przyszlosci bedzie taka opcja ? Dziekuje i pozdrawiam