Alek1
Local time
11:21
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Alek1
      Alek1 odpowiedział w temacie Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      Udało się. Na początku nie wiedziałem jak się zabrać do plików na dysku bo nie widziałem go w Qfile, ale utworzyłem tam zasób sieciowy i przez ssh przeniosłem do niego katalogi. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
    • Alek1
      Alek1 zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      nie ma czegoś takiego jak TS119 Kompatybilność dla potrzeb migracji serwera NAS - QNAP .. cel proszę podać - jaki QNAP docelowo ?
    • Alek1
      Alek1 zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      na 95% nie potrzebujesz tej kopii - ale jak coś sie spierd...i to masz PROBLEM. #ZostałeśOstrzeżony
    • Alek1
      Alek1 odpowiedział w temacie Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      Do obecnej instalacji. Chcę po prostu odzyskać co się da.
    • Alek1
      Alek1 odpowiedział w temacie Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      A wyłączyć serwetek przed wlozeniem dysku czy na gorąco go wkładać?
    • Alek1
      Alek1 odpowiedział w temacie Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      Jejku, myślnik, ok. Na TS-453D. Według strony którą podałeś jest to możliwe. Jednak zalecają wykonanie kopii zapasowej, a tego nie ogarnę.
    • Alek1
      Alek1 odpowiedział w temacie Pomoc Ts119 uziemiony piorunem.
      TS-119 | Specyfikacja sprzętowa
    • Alek1
      Alek1 napisał nowy temat.
      Witam serdecznie. Mam taki problem jak w temacie. Piorun walnął w mój blok, popalił całą infrastrukturę dostawcy internetu oraz mój router, TS119 i TS453D. Z tym że w obydwu serwerach poszły karty sieciowe. Obydwa podnoszą się i działają, jednak...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…