Recent Content by ALLTAX

  1. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Mam wrażenie, ze wszystkie ustawienia w qnap poszły w las 1654606809 brak ping 1654607175 Znasz się kolego na tym ? Jak tak to udostępnię Ci teamviwer zrobisz co trzeba zrobić i Ci zapłacę :)
  2. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    To już ustawiłem po staremu, czyli tak jak to było. Mimo to qnap nadal nie łączy się po linku
  3. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Szczerze, wolę się tym nie bawić jak na to patrzę. Jestem księgowym, a nie informatykiem :)
  4. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Właśnie działam z tym ale bezskutecznie. Masz może jakiś link do tego jakiegoś filmiku ?
  5. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Cześć kolego, potrzebuje pomocy. Znów podobny temat. Wraz z przerwą w dostawie prądu wszystko się popsuło. Czy możemy się umówić na pomoc zdalną ? Oczywiście zapłacę :)
  6. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Szukam i nie widzę, gdzie tu jest czat ?
  7. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Tak właśnie próbowałem, że 4 razy to samo ale jest informacja błędnie wprowadzony port po próbie zaakceptowania pierwszej usługi
  8. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Ale nawet z czystej ciekawości, żeby sprawdzić czy zadziała to i tak nie wiem jak tu wypełnić ten formularz Czy w dobrym miejscu wpisałem te porty ?
  9. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Aaa, no to mi nie o to chodzi. Dotychczas było to zabezpieczone połącznie przez ceryfikat ssl no i z moją nazwą i zależy mi, aby to przywrócić
  10. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Czy to będzie takie łącznie na zasadzie które mam teraz przez qfinder ? Czyli będzie niezabezpieczona strona typu IP:9734/cgi-bin/ ?
  11. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Masz na myśli, aby tu wpisywać ? Jeżeli tak to 80 są polami nieaktywnymi no i pytanie co dać w zakres portów prywatnych ? I skąd adres lokaly IP ? To jest mój stały IP udostępniony przez UPC ? Z tego co widzę, mogę też wszystko ręcznie wypisać, pytanie co i jak ?
  12. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Zmieniłem. Po co 80 ? Nie wie, tak mi działało przed zmianą routera i myślałem, ze trzeba odtworzyć dokładnie tak jak to było wcześniej. Czyli rozumie, żeby nie włączać tego portu z tego miejsca co przesyłałem screen ? Czy może jest inne miejsca jak właśnie dla zmiany portów 8080 i 443 ? Nie...
  13. ALLTAX

    Pomoc Problem połączenia z domena nazwa.myqnapclodu.com

    Głównie są to pdf i jpg, czyli zdjęcia faktur. Czy mogę wpuścić do VPN ? Cokolwiek to znaczy chciałbym aby serwer działał tak jak działa na myqnapcloud, bo na takim działaniu mi zależało. Rotuer to Hitron z UPC