Recent Content by andrewxxx1

  1. andrewxxx1

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    Zadziałało, hasło się zmieniło na maca po wymianie dysku. Trwa przebudowa :-) dzięki za pomoc.
  2. andrewxxx1

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    Ktoś pomoże ? Wymieniłem dysk na ten większy z odbudowanym raidem Hasło na admina już nie działa, to normlane? Logowanie SSH również nie działa. Można się logować na inne konta, ale na admina już nie. Dlaczego? Tylko reset wchodzi w grę ? Czy po resecie wszystko od nowa trzeba konfigurować? Czy...
  3. andrewxxx1

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    A nie chciałem otwierać tematu, aby nie zaśmiecać forum nowym tematem, skoro istniał już bardzo podobny. Dzięki za info, jutro spróbuje podmienić dysk :-)
  4. andrewxxx1

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    Zaraz sprawdzę dysk jest nowy :-) ale możliwe jest wszystko. Podłączyłem stary. 1699951244 Dysk zdrowy, podłączyłem przed chwilą do komputera i wszystko w normie wg parametrów SMART Dysk to: ST8000NM000A-2KE101 8001,5 GB Taki sam już tam jest wsadzony i teraz chciałem drugi dodać i zwiększyć...
  5. andrewxxx1

    Pomoc ts-251 raid 1, wymiana dysków z 3TB na 4 TB

    Czy ktoś może opisać co źle zrobiłem? Bo miałem dwa dyski w RAID1 po 4TB. W QNAP wybrałem opcję wymień i dysk nr2 wypiłem i wsadziłem większy (zrobiła się automatyczna odbudowa RAID1) - wszystko ok. Zrobiłem to samo z dyskiem pierwszym (podstawowym), dałem opcje wymień, pojawiła się informacja...