Recent Content by apar

  1. A

    Pomoc [Qfiling] Failed to initialize the database.

    Problem został rozwiązany poprzez helpdesk producenta. Błąd polegał na tym, że baza danych się rozsypała i ją naprawili prawdopodobnie poprzez nagłe utraty prądu i brak ups-a.
  2. A

    Pomoc [Qfiling] Failed to initialize the database.

    Tyle, że jak widzisz ja taki mam, nie wiem o co chodzi, tak jak pisałem, wcześniej zwalniałem pamięć i przestał wyskakiwać błąd natomiast teraz to nie pomogło ;/
  3. A

    Pomoc [Qfiling] Failed to initialize the database.

    Witam, mam wielki problem, nie wykonują się backup-y oraz co godzinę dostaję taką zwrotkę, która nic mi nie mówi. Zacząłem zwalniać miejsce lecz nic to nie pomogło. Dodam, że wcześniej zwalniałem miejsce na dysku usuwając starsze backupy ręcznie lecz tym razem to nie pomogło. Proszę o pomoc, a...
  4. A

    Pomoc Problem TS-251D z dyskami

    Chodzi o to, że nie jest i nie była utworzona żadna grupa RAID. A chciałbym tak zmodyfikować by zostawić dane ze starego dysku a utworzyć nową grupę RAID dla 2 nowych dysków ze starymi danymi.
  5. A

    Pomoc Problem TS-251D z dyskami

    Cześć, na początku zainstalowałem NAS z 1 dyskiem i teraz mam problem bo chciałbym zrobić to w RAID 1 i pytanie powstaje czy idzie jakoś w pełni przetransportować wszystkie dane i ustawienia na nowy dysk i ustawić oba dyski w RAID? Ostatnio kupiłem 2 dyski po 4TB i chcę by działały w RAID1, a...