Recent Content by arni

  1. arni

    Pomoc HBS3 problem z uruchomieniem

    miałeś racje wyłączenie traccar powoduje uruchomienie HBS3 , ale wiesz niestety nie moge znalezc pliku opt/traccar/conf/default.xml , podpiwesz gdzie on ?
  2. arni

    Pomoc HBS3 problem z uruchomieniem

    ale to wlasnie nie jest port gtraccara tylko port javy ktora wykorzystuje traccar
  3. arni

    Pomoc HBS3 problem z uruchomieniem

    Cześć mam problem z uruchomieniem tego backupu ponieważ system mówi mi że inną usługę na porcie 5050 i mam ja zamknąć . [~] # sudo netstat -lntup | grep ":5050" netstat: showing only processes with your user ID tcp 0 0 :::5050 :::* LISTEN...
  4. arni

    TS-h973ax-8G czy TS-H686

    Cześć Planuję zakup nowego Qnapa - obecnie posiadam wersje HS-251 wybrany głównie ze względu na ciszę w działaniu - obecnie już nie jest to głównym kryterium wyboru. Dzisiaj najbardziej zależy mi na wykonywaniu kopi zapasowych głównie maszyn wirtualnych i desktopów , oraz na...
  5. arni

    Pomoc NetBak Replicator

    Wykonuje kopie zapasowe tym narzędziem z kompów dyski bez problemu backupu-je , natomiast mam nas WD w sieci ustawiony jako zasób dyskowy - podczepiany do komputerów jako kolejny dysk sieciowy - niestety system nie chce tego backupować tzn nie widzi wogóle dysków mapowanych Jak zrobić backup...
  6. arni

    Witam

    nie po prostu zbieżne zapotrzebowanie - dlatego zmieniłem opis kolegi tylko po części - ale dzieki za czujność
  7. arni

    Witam

    Witam wszystkich, Qnapa kupiłem dopiero w 2014 roku - zamierzam wykorzystać go do backupu domowej biblioteki zdjęc i muzyki a takze jako archiwizację zdalna Będę się pytał o jak najlepsze możliwości wykorzystania tego nowego sprzętu pod kątem automatycznych backupów małej firmy, może...