Recent Content by arod

  1. arod

    Pomoc Brak logowania TS-231

    Panowie, dziękuję, mam dostęp :). Miłego wieczoru :)
  2. arod

    Pomoc Brak logowania TS-231

    Witam, po długiej przerwie. Z nerwów nic nie mogę znaleźć :( Wymieniłem ruter i od razu problem :(. Nie mogę się dostać do swojego TS-231 :( Miałem tylko sieć lokalną. Czy mógłbym poprosić o pomoc? Pozdrawiam
  3. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    Dziękuję. W nowym oprogramowaniu dodali do AppCenter Plex'a Spróbuję z nim powalczyć w wolnej chwili Dziękuję. W AppCenter pojawił się Plex w najnowszym firmwaru 4.2.0, TS-231 Będę musiał w wolnej chwili powalczyć Pozdrawiam pigers - Dziękuję za pomoc. Zainstalowałem Plex'a. Działa. Jeszcze...
  4. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    Dziękuję, spróbuję po powrocie do domu. Nie mam siły walczyć z Twonky !!!!!!!
  5. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    pigers- zgłupiałem. wyłączyłem Twonky z Qnap'a i automatycznie wyłączył mi się w AppCenter
  6. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    pigers- przepraszam, ale już tak namieszałem, że TV nie widzi mi katalogów :-( W Twonky Jak wyłączyłem w serwerze multimediów DLNA Twonky to już go wcale nie widziałem w TV
  7. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    Zaznaczyłem, gdyż nie byłem pewien czy ma być włączona. Nie włączałem. Dziękuję. Będę walczył dalej. Mam zainstalowany TwonkyMedia. Konfigurowałem go, ale nie jestem pewny czy dobrze. A teraz położyłem połączenie z TV Teraz mam tak ustawione:
  8. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    Jak będę w domu do wrzucę screena Może wrzucę co mam poustawiane: Pozdrawiam
  9. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    Uruchomiłem Twonky i rozłącza mi po uruchomieniu pliku video i potrafi krzyknąć, że brak plików. Tylko w procesach włączenie DLNA nie mam podświetlone na zielono.
  10. arod

    Pomoc ts-231 ustawienia DLNA

    Witam! Panowie walczę z swoim Qnap TS-231 od 2 tygodni i już kurzycy dostaję. Problem, że staram się włączyć w procesach DLNA. Szukałem i nic co mnie interesuje nie znalazłem. Jeżeli mogę prosić o naprowadzenie na temat. Pozdrawiam
  11. arod

    Hejka!

    Witam Wszystkich serdecznie z Elbląga