Recent Content by artur_iz

  1. A

    Pomoc Problem z utworzeniem kopii zapasowej na dysku USB

    Obawiam się, że problemem jest to, że dyski są w kieszeniach nie swoich producentów... pendrivey odczytuje bez problemu Może być to problem nowego softu w kontekście obudowy ASMT 2115
  2. A

    Pomoc Problem z utworzeniem kopii zapasowej na dysku USB

    Nawet z jednym urządzeniem nie działa.
  3. A

    Pomoc Problem z utworzeniem kopii zapasowej na dysku USB

    Tak, dyski są sprawne. Wszystkie 3 (SSD 256 Kingston, HDD 500 WD, HDD 1000 SG) pod Windowsem bez problemów. Kiedy podpinam pod Qnap, jest komunikat o wykryciu zewnętrznej pamięci, ale nic nie można zrobić. W 3 przypadkach tak samo. Status nie zainicjalizowany. Próbowałem nawet formatować z...
  4. A

    Pomoc Problem z utworzeniem kopii zapasowej na dysku USB

    Po wypięciu i włożeniu z powrotem problem występuje nadal.
  5. A

    Pomoc Problem z utworzeniem kopii zapasowej na dysku USB

    Serdecznie witam! Używam dysku zewnętrznego (NTFS) do tworzenia kopii zapasowej danych znajdujących się na NAS. Po aktualizacji Firmware'u zaplanowane zadanie kopii nie realizuje się. Podpinałem inne dyski - podobnie kopia nie startuje. Dyski (ntfs) są widoczne w menadżerze pamięci jednak ze...
  6. A

    Proszę o pomoc.

    Witam, Jestem odpowiedzialny za niewielką sieć (20 PC z win 2000 pro, XP home i pro, 7), z której korzysta 70 osób. Każdy użytkownik loguje się na danym komputerze w Domenie. Wszystkie windowsy komunikują się z Linuxem przez Sambę. Po zalogowaniu każdy ma wydzielone miejsce na dysku. Obecnie...