Recent Content by athalante

  1. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Przywróciliśmy do ustawień fabrycznych, ale teraz prosi o rekonfiguracji i chce formatować dyski. Z poziomu Putty jest problem z posklejaniem RAIDu.
  2. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Dzisiaj podłączyłem dyski do PCta. Dane są. Na czystym dysku QNAP startuje i usługi działają. Dziwaczne to. Zobaczymy co odpowie support.
  3. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Niestety z pigersem walczyliśmy ponad 3 godziny i nic z tego nie wynikło. Będę pisał do supportu w pon.
  4. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Styczeń. Po SSH wszystko działa. Widzę pliki - napisałem to już w pierwszym poście. Aktualizacja z pliku: http://download.qnap.com/Storage/TS-419PTurboNAS/TS-419P_20150217-4.1.3.zip nie powiodła się.
  5. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Logijn usera loguje sie przez clienta web, ale Putty zrywa mi polaczenie po wpisaniu loginu. Firmware: 4.1.2. Zrobiłem upgrade po tym, jak zaczęły się problemy.
  6. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Co to znaczy wyłączyć stacje QNAPa? Jak to zrobić? już wiem. Wszystkie są wyłączone i odinstalowane.
  7. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Pyta, czy chcę na pewno, klikam OK i nic się nie dzieje. Dostaję błąd: [Home Folders] Failed to enable/disable Home Folders. (share creation) Jest jakaś szansa na pomoc? :> Powoli tracę nadzieję :( Wejście do File Station skutkuje takim komunikatem: Brak dostepnych wolumenow. W menadżerze...
  8. athalante

    Pomoc Nie można stworzyć folderów współdzielonych / nic nie działa

    Blisko tydzień temu mój Qnap TS 419PII zgłosił odpięcie jednego z dysków. Po wyłaczeniu macierzy, dociśnięciu wszystkich dysków i włączeniu fizycznie wszystko wróciło do normy. Niestety przestała działać większość usług: nie mogę odtworzyć folderów współdzielonych nie uruchamia się Twonky nie...