Recent Content by barbakan

  1. barbakan

    Pomoc Głośność dźwięków systemowych - qnap ts-233

    Juz przeglądałem, ale w centrum powiadomień dla każdego z kilkudziesięciu powiadomień sa tylko 4 metody dostarczania: emaila, sms, komunikator i push. Nic tam kurka nie ma o alertach dźwiękowych. Zastanawiam się czy w konsoli nie dałoby sie wymedytować jakiegoś pliczku systemowego...
  2. barbakan

    Pomoc Głośność dźwięków systemowych - qnap ts-233

    Czy chodzi o opcje w Panel sterowania-Sprzęt-Powiadomienia dźwiękowe? Jeśli tak to obydwie są wyłączone i nic to nie daje.
  3. barbakan

    Pomoc Głośność dźwięków systemowych - qnap ts-233

    Dzięki za odpowiedź, a swoją drogą użytkuję nas tak jak większość użytkowników - multimedia w sieci i obrazy dysków systemowych kilku domowych kompków. W centrum zarządzania NAS-a nie mam żadnych błędów, jedynie na tablicy informacyjnej mam info iż nie skonfigurowałem reguł powiadomień...
  4. barbakan

    Pomoc Głośność dźwięków systemowych - qnap ts-233

    Witam Wszystkich. Od niedawna użytkuję qnap'a ts-233 jak serwer plików multimedialnych w domowej sieci. Wszystko pięknie śmiga, ale irytują mnie dźwięki systemowe. Wiem, że niektórych nie da się wyłączyć, inne można poprzez panel sterowania, co zresztą zrobiłem, ale nie działa. Moje pytanie...