Recent Content by biurobaza

  1. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    No na ten serwer to dobra cena, taniej niz w Biedronce i na stronie qnap a dyski w swojej normalnej cenie. jak to jest z ta Epa Care? pomoc telefoniczna i mailowa dziala? jak nie moge sobie dac rady z problemem to czy jest zdalna pomoc? gdzie moge zakupic sprzet w podanych cenach? tak myslalem...
  2. biurobaza

    Przy piwie TS-453 Pro - zaleta w porownaniu do TS-451.

    Dziekuje wszystkim za porady, dlatego tez wlasnie kieruje sie w strone Qnap! To forum daje duzo dobrych rad, zwlaszcza dla poczatkujacego jakim ja jestem. Bede uzywal NAS dla celow domowych, raptem 3 uzytkownikow wiec mam swiadomosc tego ze i tak nie wykorzystam mozliwosci 453pro... choc to...
  3. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    No dobre, dobre:) Moje pytanie: gdzie moge najtaniej kupic Qnap 451 wraz z 4x4TB WD dyskami z legalnego lub autoryzowanego zrodla, tak by pozniej nie miec problemu z gwarancja? Szukam tez UPS do tego Qnap, tylko poniewaz ma on stac na szafce Zona poprosila by UPS byl w tym samym kolorze. No i...
  4. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    Tak czytalem o tym rozwiazaniu. Musze zrobic JB na Apple TV 2 a potem XBMC. Szukalem w sieci dobrego opisu jak postawic XBMC/KODI ale poki co nie znalazlem sensownego opisu...
  5. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    No tak, tylko ze wciaz trzeba do tego uzywac ipada lub ihone. A gdzies czytalem ze chyba jest mozliwe strumieniowanie wprost z QNAP na Apple TV bez udzialu ipad lub iphone.... Tylko nie pamietam gdzie.
  6. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    Kolejna rzecz, jak sie sprawuje Airplay w QNAP? Mam iphone+ipad i korzystam tez czesto z Apple TV. Czy bede mogl bezposrednio z QNAP ogladac zdjecia, filmy poprzez Apple Tv (strumieniowac dzieki Airplay)? Jakiej aplikacji do tego potrzebuje na QNAP i czy ona bedzie wykrywala Apple TV?
  7. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    No areograf i farbe mam juz w domu Z drugiej strony ma stac w pokoju gdzie sa biale. sciany wiec nie bedzie widoczny. Tylko ze jeszcze sie nie zdecydowalem czy 451 czy 453pro. Ale kolega z "dzielni" choc sam ma skladaka calkiem fajnego namawia mnie na Asustora AS5104T. I tak czytam i czytam...
  8. biurobaza

    Witajcie

    Witaj!
  9. biurobaza

    Witajcie

    Ok. Dzieki
  10. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    A dlaczego warto dolozyc te 300zl do pro? Z drugiej strony szkoda ze 451 nie ma w czarnej obudowie...
  11. biurobaza

    Przy piwie TS-453 Pro - zaleta w porownaniu do TS-451.

    Czy warto pojsc w temat 453pro? Zaleta w porownaniu z 451? Jak wyglada jego wspoldzialanie z iphone,ipad i czy odtworze pliki flac na odtwarzaczu sieciowym marantz na8805?
  12. biurobaza

    Przy piwie Co wybrać: TS-451, TS-453 Pro czy AS5004T ?

    Witam serdecznie, Jestem tutaj bo chce kupic pierwszy w zyciu Nas i zastanawiam sie czy : Qnap TS-451 Qnap TS-453PRO albo Asustor AS5004T Co polecacie?
  13. biurobaza

    Witajcie

    Witam serdecznie.