Recent Content by blade2206

  1. blade2206

    Pomoc Problemy sieciowe container station

    To zależy od przypadku użycia. Ja chce mieć jednego postgresa wraz z zarządzaniem nim (pgadmin) oraz x apliakcji backendowych - których nie znam za wczasu, bo mogą dochodzić nowe. Jeden docker-compose zupełnie odpada. Dodatkowo co jak będe chciał jeszcze RabbitMQ - i będę chciał żeby tylko...
  2. blade2206

    Pomoc Problemy sieciowe container station

    Winne durnowate wpisy w iptables robione przez dockera dla każdej nowo tworzonej sieci... Nie rozumiem skoro cały świat może gadać z siecią x na porcie xxxx to dlaczego sieć y znajdująca się na tym samym hoście jest takiej możliwości pozbawiona... Mając już tą informację każdy znajdzie sobie...
  3. blade2206

    Pomoc Problemy sieciowe container station

    Konfiguracja sieciowa chyba się jakoś nie rózni qnap vs widnows.
  4. blade2206

    Pomoc Problemy sieciowe container station

    Wow - dzięki ogromne za szybką odpowiedź. W sumie ja sam tego nie konfigurowałem - docker compose na qnap tak konfiguruje te sieci. Trochę noga jestem z sieci - ale dlaczego na windowsie taki wyczyn mi się udał? - docker desktop jakoś inaczej te sieci konfiguruje - nie wiem szczerze jak tam...
  5. blade2206

    Pomoc Problemy sieciowe container station

    Witam, Mam porblem z komunikacją pomiędzy kontenerami znajdującymi się na qnapie. Mogę bezproblemowo łączyć się z kontenerami poprzez otwarte porty (-p) spoza qnapa jak i w ramach jednego docker compose (ta sama sieć) - ale nie jestem w stanie połączyć się z innych docker-compose (różne sieci)...