Recent Content by Boboderoish

  1. B

    Pomoc 16GB dla TS-253D - jakie kości

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Zamówienie do mnie jeszcze nie dotarło, nie zostało nawet jeszcze wysłane. Na upartego mógłbym je jeszcze anulować (mówię tutaj o zamówionej pamięci ram). Zawsze uważałem/łudziłem się, że w takim przypadku producent sprzedając definiowane akcesoria/części nie...
  2. B

    Pomoc 16GB dla TS-253D - jakie kości

    Witam, Panowie mam pytanie luźno trzymające się wątku. Jakiś pomysł dlaczego oryginalne kości RAM od Qnap'a są wielokrotnie droższe od kości innych producentów, również kompatybilnych z konkretnymi urządzeniami? Sam zamówiłem kość RAM-4GDR4A0-SO-2666 do swojego TS-253D, aktualnie jest ona...
  3. B

    Sprzedam Qnap TS-253D-4G, 16GB RAM, gwarancja

    Fabrycznie jest zamontowana jedna kość 4GB, sprawdzałem to jakiś czas temu. W specyfikacji na stronie producenta jest taka informacja: 4 GB SODIMM DDR4 (1 x 4 GB) (TS-253D | Specyfikacja sprzętowa). Dzięki za odpowiedź.
  4. B

    Sprzedam Qnap TS-253D-4G, 16GB RAM, gwarancja

    Witam, a czy znalazłaby się może na sprzedaż oryginalna kość 4 GB RAM, która była pierwotnie zainstalowana w tym serwerze? Pytam, ponieważ chciałbym rozbudować dokładnie ten sam model do 8 GB pamięci RAM.