Recent Content by Bodeha

  1. Bodeha

    Serwery QNAP TAS-168 i TAS-268 oferują wsparcie dla platformy Netflix

    tylko nie wiem jakim cudem tego netflixa na tym możną zainstalować. Jak ta aplikacja nie jest kompatybilna z tym androidem.
  2. Bodeha

    Pomoc Zdalne torzenie kopii via FTP z VPS (plesk 12) do TS 168

    Jestem zwolennikiem wszelkich herezji, zrobiłem z pod ftp. Dzięki za pomoc i jakże cenną pomoc.
  3. Bodeha

    Pomoc Zdalne torzenie kopii via FTP z VPS (plesk 12) do TS 168

    Zrobiłem FTP tzn łączy sie z katalogiem głównym konta i wyświetla mi jego zawartość, ale mi chodzi o pełna automatyzacje. Czyli zeby mi w nocy kopie schodziły z dwóch kont pod pleskiem. i nie potrafię skonfigurować działającego ftpa w druga stronę (ze wzgledu na lokalany IP) czyli zaprogramować...
  4. Bodeha

    Pomoc Zdalne torzenie kopii via FTP z VPS (plesk 12) do TS 168

    Setki razy, ale nie w tym urządzeniu, nie rozumiem tego po prostu dlatego pytam tu. Z zasady jak czegoś nie rozumiem to czytam i staram sie szukać odpowiedzi samodzielnie . Unikam forum gdyz czesto rozmawia sie na nich o ortografii i odsyła do google itd Natomiast skoro uznałem ze nie dam rady...
  5. Bodeha

    Pomoc Zdalne torzenie kopii via FTP z VPS (plesk 12) do TS 168

    W nazwie hosta mam wpisać IP vpsa? a jakie dane tam mam wpisać w plesku? jak wspominałem ten adres który mi podaje cloud nie działa, tylko mi działają lokalne IP.
  6. Bodeha

    Pomoc Zdalne torzenie kopii via FTP z VPS (plesk 12) do TS 168

    Hej Czytałem poradniki i przeglądałem tematy, nie nie otrzymałem jasnej odpowiedzi. Potrzebuje robić regularne kopie s tron www z poziomu Plesk 12 z VPSa. Właściwie głównym celem zakupu tego urządzenia jest to zadanie, reszta to gadżety. Wiec tak, mam wszystko poprawnie po-konfigurowane...
  7. Bodeha

    Helloł :)

    Dzien dobry cześć i czołem.. ;)