Recent Content by brejhart

  1. brejhart

    Pomoc HdStation - Pulpit zdalny przez przeglądarkę

    Firmware 4.2.5, HDS 3.1.A. Nadal nie mam tej opcji;(
  2. brejhart

    Pomoc HdStation - Pulpit zdalny przez przeglądarkę

    Tak wiem gdzie tego szukać;) Aktualnie mam 4.2.0 na te wersję HDS 3.1.6. Wersja 3.1.A dostępna od 4.2.2. Teraz widzę że ostatnia z serii 4.2.x jest wersja 4.2.5, ale coś nie jestem przekonany do aktualizacji.
  3. brejhart

    Pomoc HdStation - Pulpit zdalny przez przeglądarkę

    Czy ta opcja jest możliwa na firmw. 4.2 czy tylko na tym nowym 4.3? Bo u mnie w HDS 3.1.5 w ustawieniach nie ma możliwości włączenia dostępu przez pulpit zdalny.
  4. brejhart

    Pomoc Jak usunąć katalog

    Panel sterowania --> Ustawienia uprawnień -->Foldery współdzielone Spróbuj w powyższej lokalizacji.
  5. brejhart

    Pomoc HD Player black screen

    Nie wiem czy coś się zmieniło teraz, ale wcześniej pod tą nazwą kryła się starsza wersja KODI czyli XBMC.
  6. brejhart

    Pomoc HD Player black screen

    U mnie w takiej sytuacji pomaga restart HD station. Kolejne uruchomienie jest już prawidłowe.
  7. brejhart

    Pomoc Obszar na dysku: Zarezerwowane przez system

    Mam soft w wersji 4.2.0 i nie mam opcji tworzenia migawek. Przynajmniej w tym miejscu, co pokazano w samouczku, który zalinkowałeś.
  8. brejhart

    Pomoc Obszar na dysku: Zarezerwowane przez system

    U mnie : Poj. całkowita: 1.78TB Wykorzystano: 1.53TB Dostepne: 260GB Zarezerwowane: 45,84GB
  9. brejhart

    Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

    Chciałbym ze 2 sztuki. Zostało coś jeszcze?
  10. brejhart

    Pomoc Nie uruchamia się rtorrent [x86] 0.9.2-b0409

    Mam ten sam problem. Wersja 0.9.2 - 0715. U mnie na porcie 6009 pracuje chyba lighttpd choć nie wiem go uruchomiło. [~] # lsof -i:6009 [~] # /etc/init.d/rtorrent.sh start (info) rtorrent: ORIGDIR: /root (info) rtorrent: PROGDIR: /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent (info) rtorrent...
  11. brejhart

    Pomoc Video station - udostępnianie

    Nie to że się pcham na siłę w IQSV. Po pierwsze chciałbym mieć dostęp do swojej biblioteki z poza domu. I to udało mi się osiągnąć. Uruchomiłem dostęp zdalny do biblioteki Plexa z Kodi poprzez plexbmc. Działa O.K. Rozumiem więc że zdalny dostęp do zasobów Kodi poprzez np. BubbleUpnp nie jest...
  12. brejhart

    Pomoc Video station - udostępnianie

    Kodi, ale co. Jako dostęp do zasobów Plex'a czy jako serwer filmów z opcją transkodowania sprzętowego w locie przy dostępie zdalnym. Tak to jest jak się jednym słowem odpowiada na dwa pytania;)
  13. brejhart

    Pomoc Video station - udostępnianie

    Dzięki. Po przejrzeniu forum Plex'a doszedłem do tego samego wniosku. Na tę chwilę Intel_Quick_Sync_Video nie jest obsługiwane i nie ma planów, aby było. Czy w takim razie jest inny serwer mediów oprócz Video Station Qnap'a, który by to wspierał?
  14. brejhart

    Pomoc Video station - udostępnianie

    Mam HS-251-2GB. Mam najnowszą wersję HDstation i zainstalowany Codex Pax. Ale jak zmusić PLEX'a do korzystania z tego?
  15. brejhart

    Pomoc Video station - udostępnianie

    Masz na myśli rozszerzenie plexbmc czy jakiś inny sposób? Głównie chodzi mi o dostęp z zewnątrz.