Recent Content by brunsicki

  1. brunsicki

    Pomoc ubuntu na QNAP - prędkość działania

    Odpal sobie klawiaturę ekranowa w ubuntu.
  2. brunsicki

    Pomoc iPad i OpenVPN

    A nie jest tak ze openvpn jest wydajniejszy?
  3. brunsicki

    Pomoc iPad i OpenVPN

    Odpalasz na qnapie serwer open VPN, pobierasz certyfikat, na kompie zeedutuj plik OpenVPN i w miejscu cert wklej zawartość pliku key, potem prześlij sobie np na maila zeedytowany plik i wcześniej zainstaluj openvpn na iPadzie albo iPhonie, potem otwiersasz załącznik przez apke openvpn i hula...
  4. brunsicki

    Pomoc Linux Station nie działają elementy ustawień i aktualizacje Ubuntu.

    Zaktualizował się ładnie przez Software updater, nie przez Ubunutu Software Center. Ale wysyypalo sie cos znowu i z paska boczne Ubuntu Software sie nie uruchamia i w sumie tak jak poprzednio przy zmianie jezyka. Zrobilem reset Linux Station, rozbie jeszcze raz update bez grzebania w jezykach...
  5. brunsicki

    Pomoc Linux Station nie działają elementy ustawień i aktualizacje Ubuntu.

    Wolałbym bez takiego zdal Pomogło całkowite usunięcie Container station, restart NASa, instalacja Linux station ponownie razem z Container station i restart Nasa, i teraz wszystko działa.
  6. brunsicki

    Pomoc Linux Station nie działają elementy ustawień i aktualizacje Ubuntu.

    dostaje takie rzeczy jak na screenach:
  7. brunsicki

    Pomoc Linux Station nie działają elementy ustawień i aktualizacje Ubuntu.

    Witam, Mam zainstalowane Ubuntu 16.04, sama instalacja bez problemu, po chwili przebywania w systemie, nie mogę uruchomić zarówno aktualizacji ubuntu, ani nie mogę zmienić języka Ustawienia Language support, czy Software & updates w menu ustawień jakby uruchamiają się w bocznym pasku i po...
  8. brunsicki

    Pomoc ubuntu na QNAP - prędkość działania

    U mnie na ts 251 z 8GB zapierdziela, że tak to ujmę. A zaraz mu wrzucam SSD do pierwszego slotu i bedzie jazda.
  9. brunsicki

    Pomoc TS-251+ 4GB Kodi

    oo to dobrze wiedzieć
  10. brunsicki

    Pomoc TS-251+ 4GB Kodi

    Powiem tak, jak pierwszy raz odpaliłem to się trochę obraz się ciął, drugim razem wszystko ok. Trzeba brac poprawke na toze to nieoficjalna beta.
  11. brunsicki

    Pomoc Strumieniowanie filmów

    Video station, music station no to kodi odpalasz, to ja juz nie rozumiem problemu
  12. brunsicki

    Pomoc Strumieniowanie filmów

    A po co ci w QTS kodi? Jak chcesz cos obejrzec co masz aktualnie na Nasie to podlacz sie przez siec z lapka czy innego kompa.
  13. brunsicki

    Czy TS-251 będzie wystarczający do moich potrzeb?

    Bierze ts251 i bedzie zadowolony, jak masz mozliwosć to ogranij sobie z 8gb ramu.B-)
  14. brunsicki

    Pomoc TS-251+ 4GB Kodi

    Dodaj sobie te dwa repo, w tym drugim masz Kodi 17 beta 4 https://megawrzuta.pl/download/f46dace6222ff6c5d853b97858b3e681.html