Recent Content by BUBYPL

  1. B

    Pomoc Automatyczne przesuwanie

    Witam, mam na telefonie zainstalowana (iPhone) aplikację QVR Pro Client. Kamera widoczna działa. Jest to kamera obrotowa z kontrola PTZ. W aplikacji ustawiłem (chyba) pozycję macierzystą i obok mam przycisk włącz automatyczne przesuwanie. Chciałem ustawić, aby kamera co jakiś zadany np. czas...
  2. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Zakupiłem z internetu kamerę A-trion 360 i dodanie trwało moment i działa. Tak piszę dla tych co Szukaja kamer bezproblemowych. Orllo nie udało mi się pomimo pomocy i zdalnego łączenia serwisu QNAP i Orllo, podłączyć.
  3. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Na Orllo aplikacji działa, ale zamysł miałem aby zapis był na moim NAS w celu dalszej rozbudowy. No nic poszukam, jak nic nie wytworze pozostaje zmienić kamery na rekomendowane przez QNAP.
  4. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Serwis QNAP się poddał kamery nie działają. Szukam dalej. 1705683964 serwis Orllo takie ustawienia podał: rtsp://user:pass@ip_adress:10554/udp/av0_0 user - admin pass - hasło Onvif ustawione w aplikacji O-KAM Pro ip_adress - adres IP w sieci lokalnej 10554 - port RTSP
  5. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Prozak64 walczę dalej i nic. obecnie od kilku dni zdalnie próbuje rozwiązać problem serwis QNAP i nadal nie działa. Na pierwszym lepszym programie na iOS dodałem bezproblemowo i działa a zajęło mi to mniej niż minutę. No nic jak serwis QNAP i ORLLO nie pomogą nie pozostaje nic jak wymienić...
  6. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    Po długiej nieobecności z tematem z różnych przyczyn, wracam do mojego ciągle nierozwiązanego tematu. Porty w routerze przekierowane piszesz- sorry laik jestem, dopytam czy dobrze rozumiem- czyli port podany z Orllo 10080 poszczególnej kamery w routerze przekierować na 80, czy port 554 na 80...
  7. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    tak, port kamery od pomocy technicznej potwierdził to 10080, hasło zmienione. Nagrywanie i czas ustawione i włączone.
  8. B

    Pomoc NAS TS-x64 i kamery Orllo

    WItam serdecznie z racji mojego pierwszego postu! Przeszukałem internet, forum, napisałem do pomocy technicznej dostawcy kamer i nic. Mam NAS TS-x64 w sieci dwie kamery Orllo po Wifi z ONVIF firmy Oslo. Widziałem, że któryś z forumowiczów pisał, że podłączył bez problemu te kamery, ale już...