Recent Content by Buli76

  1. B

    Pomoc Urządzenie ma za mało systemowej pamięci masowej. Sprawdź następujące ustawienia: Partycja dysku systemowego

    Ogarnąłem. Pomógł trik z ponownym podmontowaniem w trybie RW. sudo mount -o remount,rw /mnt/HDA_ROOT Po tym plik można było usunąć bez problemu. Potem tylko dałem restart NAS i działa jak powinno. Dzięki Mariusz za pomoc. Temat do zamknięcia
  2. B

    Pomoc Urządzenie ma za mało systemowej pamięci masowej. Sprawdź następujące ustawienia: Partycja dysku systemowego

    [admin@NASE84370 ~]# rm /mnt/HDA_ROOT/.logs/shutdown.log.1 rm: remove '/mnt/HDA_ROOT/.logs/shutdown.log.1'? y rm: can't remove '/mnt/HDA_ROOT/.logs/shutdown.log.1': Read-only file system No nie idzie.
  3. B

    Pomoc Urządzenie ma za mało systemowej pamięci masowej. Sprawdź następujące ustawienia: Partycja dysku systemowego

    [~] # du -mxa /mnt/HDA_ROOT | sort -n | tail -n20 3 /mnt/HDA_ROOT/update_pkg/gconv.tgz 4 /mnt/HDA_ROOT/update_pkg/MyCloudNas.bin 4 /mnt/HDA_ROOT/update_pkg/NotificationCenter.bin 4 /mnt/HDA_ROOT/update_pkg/Python.tgz 5 /mnt/HDA_ROOT/update_pkg/QuLog.bin 5...
  4. B

    Pomoc Urządzenie ma za mało systemowej pamięci masowej. Sprawdź następujące ustawienia: Partycja dysku systemowego

    Witam, Mam TS-453D z QTS 5.1.2.2533. FW zaktualizował się sam kilka dni temu. Wszystko chodziło OK przez ostatnie kilka dni - nie restartowałem NAS'a. Dziś wystąpił problem z brakiem odpowiedzi u jednej z usług, a mianowicie Jackett. Postanowiłem zrobić restart NAS - niestety się nie zamknął...
  5. B

    Pomoc No upload or seed / Nie uploaduje i seeduje

    Firmware version: 4.3.6 Build 0993190704 Model name: QNAP HS-251-2G rtorrent-Pro 0.9.7-0720 Polska wersja: Witam, Jestem nowym użytkownikiem rtorrent-Pro. Moj NAS to HS-251-2G w lokalnej przewodowej 1GB sieci. Program nie seeduje i uploaduje danych dla nowo dodanych torrentów. Testowo robię tak...