Recent Content by bunius

  1. bunius

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    tutek fajny, debian zainstalowany. Zastanawiam się natomiast jak natywny debian wpływa na bezpieczeństwo NASa. Co trzeba włączyć/wyłączyć aby nie obniżyć bezpieczeństwa moich danych na dyskach? Nie za bardzo znam się na chrootach i innych, czy taki debian jest dostępny z zewnątrz?
  2. bunius

    Pomoc Transmission resetujące się ustawienia

    Tak, ja zmieniłem transmission.sh wg tego i pomogło: QNAP NAS Community Forum • Login
  3. bunius

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    odpowiem sobie sam, a może innym się przyda :) Rozwiązanie okazało się prostsze niż podejrzewałem. Na trop naprowadził mnie ten temat: How-To - Polacy nie gęsi i swojego QNAP-a z pulpitem mają! a dokładniej @Silas: Nazwy usług to pliki znajdujące się również w /etc/init.d z tym, że w tym...
  4. bunius

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Witam serdecznie, wielkie podziękowania dla autora tematu. Natywny debian daje sporo dodatkowych możliwości qnapowi. Mam pytanie. Zainstalowałem couchpotato na dabianie wg opisu: Install Couchpotato on Debian Linux • Wykonałem całość razem z częścią autostart, niestety couchpotato nie startuje...
  5. bunius

    Cześć i czołem ;p

    Część