Recent Content by cedrowagorka

  1. cedrowagorka

    Pomoc Wordpress - podgląd katalogów przez FTP

    W sumie racja. Jakoś nie wpadłem na to. Była wersja do instalacji z paczki to zainstalowałem. Wielkie dzięki za pomoc.
  2. cedrowagorka

    Pomoc Wordpress - podgląd katalogów przez FTP

    Znalazłem u mnie ścieżka była taka: /share/HDA_DATA/.qpkg/WordPress/WordPress BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC! Pytanko jeszcze tylko takie, czy po restarcie serwera będzie już tak jak po zmianach?
  3. cedrowagorka

    Pomoc Wordpress - podgląd katalogów przez FTP

    :( Po wykonaniu ostatniego polecenia. special device /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/WordPress/WordPress does not exist czyli u mnie nie ma w tej lokalizacji WP??
  4. cedrowagorka

    Pomoc Wordpress - podgląd katalogów przez FTP

    :) Gdyby chodziło o kopiowanie przez FTP to nie byłoby problemu, bo poradziłbym sobie poprzez SMB czy CIFS. Ale szkopuł polega na tym, że sam WP aktualizuje pluginy, skórki i sam siebie bezpośrednio przez własny mechanizm wykorzystujący FTP. I trzeba to jakoś ogarnąć tak aby ten udział był...
  5. cedrowagorka

    Pomoc Wordpress - podgląd katalogów przez FTP

    Połączenie LAN. To samo na innym kliencie. Listują się katalogi z głównego udziału. Listują się z innych katalogów podkatalogi, ale niestety z WEB jest pusto. Tylko listuje się plik index.php
  6. cedrowagorka

    Pomoc Wordpress - podgląd katalogów przez FTP

    Jestem nowym użytkownikiem QNAP NAS TS-212P Wcześniej używałem Netgear'a i nie było takich problemów. ł O co chodzi? Zainstalowałem sobie WordPress (przez SMB widać go w katalogu Web/WordPress) niestety nie da się instalować bezpośrednio aktualizacji, ani themes. Powód? Brak widocznych...
  7. cedrowagorka

    Cześć Wszystkim.

    Nabyłem ostatnio NAS QNAP TS-212P. Z pewnością będą miał do Was dużo pytań. :)