Recent Content by cezjusz

  1. C

    Pomoc Pytanie o replikacje

    mam pytanie czy jeśli zrobię pierwszą Replikacje migawek na drugiego Qnapa w tej samej siec by było szybciej a po zakończeniu wyniosę do innej sieci zmieniając ip (nie zmieniając nazwy qnapa) to on rozpozna tą replikacje ?? (oczywiście qunapy będą się widzieć) Pozd
  2. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    Pytam poważnie takie rzeczy podstawowe to są o oczywiste chodzi mi o zabezpieczenie kopi qnapów bo mam kilka i chce zminimalizować ryzyko dlatego chciałem zrobić z kilku na jednego ale nie na stałych vpn tylko czasowych lub inny sposób o który pytam.
  3. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    Robię kopie na qnapa :)
  4. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    To jak powinno się rozwiązać takie problem ?? wyłączać qnapa ??
  5. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    Spytam jeszcze o jedną sprawę zwianą właśnie z stale podłączony vpn czy w razie ataku jakiegoś syfa nie zaszyfruje albo uszkodzi archiwa na zdalnym qnapie bo dlatego chciałem rozłączać
  6. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    W sumie co ma wisieć nie utonie ale biorąc pod uwagę ze chce replikować kilka qnapów wolał bym tego uniknąć.
  7. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    To może jakiś pomysł jak zrobić replikacje migawek aby cały czas nie wisiało połączenie vpn ??
  8. C

    Pomoc wirus/ plik readme for decrypt txtt

    A z migawek nie da sie przywrócić ?? No chyba ze nie było migawek ??
  9. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    Już wiem w czym problem łącze się do kompa i qnap nie widzi go musze dodać routing i będzie ok. Ale mam inne pytanie czy da się ustawić tak w qnapie żeby klient vpn o określonym czasie zestawiał połączenie vpn do drugiego qnapa i po zrobieniu zadania rozłączał ??
  10. C

    Pomoc Problem z ustawieniem replikacji

    Witam Jestem początkujący i mam mały problem Mam dwa urządzenia w dwóch rożnych lokalizacjach (231p3 lokalnie i 4321zdalnie). Połączone VPN(open na mikrotiku). Lokalnie mogę się zalogować na zdalnego qnapa przez www i Ping tez idzie. Ale jak chcę zrobić replikacje mówi mi ze go nie widzi. Ssh...