Recent Content by ciechomir

  1. ciechomir

    Pomoc System zgłaszania błędów

    Czy znacie jakiś system zgłaszania błędów na Qnapa? Coś w stylu Bugzilla czy Mantis?
  2. ciechomir

    Pomoc myQNAPcloud - Urządzenie jest w trybie offline

    Mam problem. Mam dwa QNAPy. Obydwa widzę w myQNAPcloud. Na jeden dostaję się normalnie, na drugim problem jak na screenie. Restartowałem go z apki, nic to nie dało :( Do NASa mam daleko niestety. Jakieś pomysły?
  3. ciechomir

    Pomoc Firmware 4.3.4 - z systemu zniknęło: apt-get, chown itp. Co dalej

    W październiku jak robiłem to apt jeszcze działał. OK. Sprawa wygląda tak. Przez VNC muszę się dostać do dockera. Zobaczę czy Twoim pierwszym wpisem uda się to załatwić. W Kontenerze mam tylko takie ustawienia: Niestety, nie wiem jak dodać inne ustawienia związane z VNC. Jakaś sugestia?
  4. ciechomir

    Pomoc Firmware 4.3.4 - z systemu zniknęło: apt-get, chown itp. Co dalej

    Bzdura? Ok. Nie mówię, że się super znam, ale nie ma apt-get, chown itp. Rzuć proszę okiem na wpis o Re: JRiver Media Center - Docker image Jakie są teraz obowiązujące polecenia będące odpowiednikiem powyższych oraz użytych w implementacji jrivera?
  5. ciechomir

    Pomoc Firmware 4.3.4 - z systemu zniknęło: apt-get, chown itp. Co dalej

    Po ostatniej aktualizacji firmware'u 30.12.2017 do wersji 4.3.4 zniknęło sporo poleceń mających korzenie w Debianie. Czy ktoś wie co dalej. Potrzebuję mieć dostęp do jednego dockera przez VNC i nie mam zieonego pojęcia jak go zainstalować. Z góry thx.
  6. ciechomir

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Na TS-412 poszło bez problemu i działa pięknie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. ciechomir

    Pomoc QNAP - Jak uruchomić Squeezebox Server

    Było dane :D Serdecznie dziękuje za wskazówkę. Wcześniej patrzyłem ale nie skumałem, że to to. Zainstalowałem ręcznie i poszło.
  8. ciechomir

    Pomoc QNAP - Jak uruchomić Squeezebox Server

    Tylko, że nie ma w nim nic co by chociaż przypominało Sqeezebox-a Masz jakiś pomysł?
  9. ciechomir

    Pomoc QNAP - Jak uruchomić Squeezebox Server

    Cześć QNAP to model 421, najnowszy firmware. Stałem się posiadaczem urządzenia Logitech Squeezebox. Na stronie: Instalacja i konfiguracja serwera Squeezebox Server™ na serwerze QNAP NAS na potrzeby odtwarzaczy Squeezebox™ :: Multimedia ::NAS :: QNAP opisane jest, żeby instalować Squeezebox...
  10. ciechomir

    Witajcie :)

    ;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. ciechomir

    Witajcie :)

    Dzień dobry z TS-412
  12. ciechomir

    Witam wszystkich

    Cześć Cze