Recent Content by CiemPL

  1. CiemPL

    Witam

    Siemka
  2. CiemPL

    Cześć.

    Siemka mam to samo co ty i to samo przeznaczenie...
  3. CiemPL

    Pomoc Link udostępniania przekroczenie czasu

    Ale udostępniasz to w swojej sieci czy komuś np. Na drugim końcu Polski? Musisz dać udostępnij i wygenerować link.. + hasło do linku jak chcesz ... I jak coś to rób to w Qufile pro ... A Qumagie udostępniasz i link ma długą nazwę... W linku musi być: myQNAPcloud share link..... I taki link...
  4. CiemPL

    Pomoc Qumagie - problem z zalogowaniem się przez internet

    W Qumagie jak wpisujesz login na telefonie swoją nazwę użytkownika potrafi zrobić za loginem postawić spacje ... Mówię o loginie niebo adresie email tylko o nazwie użytkownika... W Qfile pro będziesz się logował a w Qumagie przez to właśnie nie będzie Cię puszczać... Dokładnie w miejscu...
  5. CiemPL

    Pomoc Qumagie - problem z zalogowaniem się przez internet

    Sprawdź w pierwszej kolejności czy jak wpisujesz swój login czy nie robisz spacji za loginem bo Qumagie lubi tak właśnie sobie zrobić spacje i wdedy się nie zalogujesz ....
  6. CiemPL

    Pomoc Stały atak na QNAPa (logowania do konta admin)

    Może masz blackliste ustawioną na 5 minut żeby blokowała adres...
  7. CiemPL

    Pomoc Link udostępniania przekroczenie czasu

    U mnie nigdy nie było takiego problemu ... A jaką szybkość neta macie? Próbował na różnych przeglądarkach otwierać link? Spróbuj wyłączyć i włączyć urządzene jeszcze...
  8. CiemPL

    Pomoc Usunięto i dodano regułę... e-maile

    Dzięki ...
  9. CiemPL

    Pomoc Usunięto i dodano regułę... e-maile

    Cześć mam takie pytanie ... w nocy dostałem z 30 e-mail od QuFirewall że dodano i usunięto różne reguły... mam tak już 2 raz... Wydaje mi się że to jest z automatu jakaś zmiana zabezpieczeń ale wiele się upewnić?
  10. CiemPL

    Powitanie

    Siemasz...
  11. CiemPL

    Witam wszystkich , nazywam się Adam

    Cześć..
  12. CiemPL

    Dzień dobry wszystkim

    Cześć..
  13. CiemPL

    Pomoc Weryfikacja 2 etapowa ToTP nie można się zalogować

    Rozwiązałeś problem?
  14. CiemPL

    Witam.

    Cześć... dlaczego mało szczęśliwym? Działa i to najważniejsze :) Ja mam TS-233 i jestem zadowolony na obecną chwilę nie wiem jak będzie na jakiś czas może też napiszę tak jak Ty :)
  15. CiemPL

    Witajcie

    Witaj...