Recent Content by CSAT

  1. CSAT

    Pomoc Instrukcja

    Dzięki za zainteresowanie. W zasadzie, to może i dobrze, że się coś popierniczyło, bo mam 2HDD po 1TB w RAID1, a zajęte już miałem ponad 80%. Właśnie kupiłem 2 dyski 3TB i zamienię je "przy okazji" :) Jutro zamówię UPS-a (myślę o UPS on-line POWER WALKER 850VA 480W) Trochę mnie przeraża...
  2. CSAT

    Pomoc Instrukcja

    W zasadzie, to już raz tak zrobiłem :) Teraz zgodnie z sugestią zrobiłem chwilę odpoczynku 2 raz i odziwooo zaskoczył :) Dzięki :) Niestety uruchamiał się ponad godzinę. Serwer jest teraz jakiś zmulony i na HDD1 mam Ostrzeżenie SMART, tj.: Current Pending Sector 1403 i Offline Uncorrectable 3...
  3. CSAT

    Pomoc Instrukcja

    Dzięki @Silas Mariusz. W zasadzie, to oba opisy Twój i @pigers-a nie dają mi odpowiedzi - qrcze ten mój POWER miga naprawdę szybko (4-5 razy/sek.) Znalazłem po linku @pigers-a opis do QNAP Turbo NAS User Manual 4.1 Najbiżej byłby opis, że NAS nie jest skonfigurowany, albo HDD nie jest...
  4. CSAT

    Pomoc Instrukcja

    Dzięki @pigers. Święte słowa z tym UPSem. Mam, ale podłączony do AP radiówki :-) Po niedzieli muszę dokupić do NASa - mądry Polak po szkodzie :/ @pigers, niestety z opisu który podesłałeś, nie jestem w stanie stwierdzić o co chodzi, tj. u mnie POWER (System Status) miga na zielono co ok. 0,25...
  5. CSAT

    Pomoc Instrukcja

    Witam. Posiada może ktoś instrukcję do 239 ProII? Dziś miałem jakąś awarię prądu i 3 razy w przerwach ok 20 sek. brakowało prądu. Potem był brak zasilania przez ok 1 godz. Po włączeniu zasilania zauważyłem, że nie świecą się diody LAN, a miga tylko dioda POWER i HDD2. Nie mogę się połączyć przez...
  6. CSAT

    Pomoc XBMC dla TS-239

    Szkoda :( Dzięki za odpowiedź.
  7. CSAT

    Pomoc XBMC dla TS-239

    Mam model TS-239ProII+. Widzę, że różnica jest w procesorach. Mój jest 1 rdzeniowy, z tego co widzę w x69 są 2 rdzeniowe. Może jest jakaś paczka pod starsze modele QNAPa?
  8. CSAT

    Pomoc XBMC dla TS-239

    Witam. Szukałem na forum info o XBMC. Znalazłem info, że jest apk dla QNAP x69. Czy istnieje jakaś możliwość korzystania z XBMC w TS-239? Z góry dzięki za info :)
  9. CSAT

    Witam ponownie :)

    Jakiś czas temu zauważyłem, że wreszcie pojawiło się zupełnie nowe i funkcjonalne oprogramowanie do QNAPa. Wreszcie nadszedł czas na reorganizację sieci w domu :)
  10. CSAT

    Witam ponownie :)

    Witam ponownie :) Mam nadzieję, że nie będę musiał nikogo nękać. jak na razie jestem zadowolony z serwerka. Pozdrawiam :)