Recent Content by cukiernik

  1. cukiernik

    Pomoc Kodi 18 proces Kodi X-11

    Też zainstalowałem kodi 18 i coś mi się tnie, obciąża procesor w 100%, a teraz nie uruchamia mi się kodi 17. Instalowałem na nowo i nic, wie ktoś coś może? Czy kodi 17 uruchamia się normalnie ka Qts 4.4.1. 0978???????
  2. cukiernik

    Pomoc Jaka kamera do QNAP z WiFi wewnętrzna stawiana

    Mialem kiedyś Foscam fosbaby, działała z qunapem ale często zrywała połączenie i jak odzyskała to mówila "network connection succeeded" nie dało się tego wyłączyć. Wywaliłem ją i kupiłem na kabel Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
  3. cukiernik

    Pomoc UPC connect box UPnP

    http://www.upc.pl/pdf/upc_instrukcja_obslugi_modemu_compal.pdf?t=1487442128817 Str.41
  4. cukiernik

    Download [Public Beta 2] QTS 4.3.2 Build 0104 | ARM & x86

    A po jakiemu odpisali?
  5. cukiernik

    Pomoc NAS w dużej firmie jak podejść do tematu + dostęp z zewnątrz

    Ten router ma serwer vpn: Jak skonfigurować serwer OpenVPN w oparciu o RT-AC68U - ASUSWRT? i ddns też od asusa: Link: https://www.youtube.com/watch?v=F2NjKkXW30Y
  6. cukiernik

    NAS do torrentów za ok 550zł

    Chyba nie, żadnej plomby się nie zrywa, na forum ktoś opisywał krok po kroku co i jak... Tu mam: Rozwiązany - Upgrade Ram TS-251
  7. cukiernik

    NAS do torrentów za ok 550zł

    Jak wrzucisz 1×4gb to zawsze w razie potrzeby można dołożyć drugie 4gb i masz 8
  8. cukiernik

    UWAGA, UWAGA rozdajemy serwery NAS, zasady w...

    A w mailu było ze wygrałeś...
  9. cukiernik

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Też bym sobie poudostępniał, tylko jak się wybiera foldery ktorymi chce się podzielić? Bo nie wszystkie się nadają...
  10. cukiernik

    Pomoc QNAP TS 228 + UPC Technicolor = kłopoty?

    Dzwoń do upc niech wymieniają...
  11. cukiernik

    Pomoc UPC + ts-251

    Ja mam compala na net 250 i mam po WiFi zawsze powyżej 200, często dochodzi do 250. Mogę go przestawić w tryb modemu i od paru miesięcy posiadania jeszcze się nie zawiesił. Do tego ma naprawdę dobry zasięg a jak padnie to dzwonie z aferą i mi wymieniają. Nie warto się szarpać z nimi o Cisco...
  12. cukiernik

    Pomoc UPC + ts-251

    Żeby dostać Cisco to trzeba być na wypowiedzeniu i mieć dużo czasu do zmarnowania na rozmowy z działem utrzymania klienta. Ciężko sam modem wywalczyć, a jak marioo944 chce kupować router to ten compal jest ok. Niedawno kupiłem Asusa rt-ac1200g+ za ok 350zl, miał mieć dobry zasięg (4 zewnętrzne...
  13. cukiernik

    Pomoc UPC + ts-251

    Najlepszym wyjściem jest wydębić od UPC router ConnectBox (compal) i wyłączyć wifi w horizonie. W tym compalu jest bardzo dobry zasięg i dwuzakresowe wifi ac, a jakby Ci nie pasowało to włączasz w nim tryb bridge i montujesz swój router. Zrestartuj parę razy Horizona (żeby mieli w systemie) i...
  14. cukiernik

    Pomoc Qnap + Amplituner = Music

    Większość nowych amplitunerów ma port LAN, podłączasz do switcha i wyszukujesz z poziomu ampli.