Recent Content by czak22

  1. czak22

    Pomoc TS-853U czy można przywrócić usunięty wolumen?

    <-- UWAGA! Treść tej notatki usuń przed publikacją swojego pytania! --> W tym miejscu przywitaj się oraz przedstaw swoje pytanie szczegółowo opisując czego ono dotyczy. Aby pytanie stało się bardziej klarowne i zrozumiałe dla użytkowników, możesz je zilustrować za pomocą zdjęć. W tym celu utwórz...
  2. czak22

    Pomoc Błąd Virtualization Station po przeprowadzeniu aktualizacji systemu do 4.4.1 0978

    Cześć! Bardzo proszę o poradę dotyczącą niniejszego problemu. Po przeprowadzeniu aktualizacji do 4.4.1, system wymusił zaktualizowanie również Virtualization Station do 3.2.696. Cała operacja zaskutkowała brakiem możliwości odpalenia aplikacji oraz komunikatem: "failed to start virtualization...
  3. czak22

    Problem z zdostepem do zasobów QNAP 419P+

    Podpiąłem QNAP-a do domeny, widzę użytkowników domenowych więc nadałem im uprawnienia do stworzonego zasobu, okazuje się jednak, że po zalogowaniu do domeny i podaniu ścieżki do zasobu nie mam do nich uprawnień ani jako zwykły użytkownik ani jako administrator. Gdzie popełniam błąd? :(
  4. czak22

    Witam Wszystkich!

    Cześć, od kilku dni "bawię" się dwiema 419P+ z chęcią zapoznam się z doświadczeniami innych i podzielę się swoimi! Pozdrawiam czak22