Recent Content by -=czarny=-

  1. C

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Nie mam wlasnie raidu chyba sie zabezpiecze i zgram sobie te dane na dysk zewnetrzny w razie czego
  2. C

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Sorry nie wiem jakie dane potrzebujesz. Tak chodzi o to zeby nie stracic danych zapisanych na dysku. Wlasnie pytanie jest czy jak doloze karte z dyskami postawie na nich system pozniej wloze te 2xhdd to czy system nie bedzie chcial ich formatowac
  3. C

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Qnap 453d 20 gb ram Karta qm2-2s plus 2 dyski ssd 860 evo Dysk wd20efrx 2tb Dysk hus726t4tala6l4 4 tb
  4. C

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Jak to sprawdzic bo jestem świeży?
  5. C

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Tak sa w qnapie te 2 hdd. Czyli wyciagam te dwa dyski wklada karte rozszerzen z tymi 2 ssd instaluje system i pozniej wkladam te 2 hdd i nie bede musial formatowac tylko mi je zczyta dobrze rozumiem?
  6. C

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Witam kupiłem dla mojego qnapa 453d kartę rozszerzeń na dwa dyski ssd w celu przyspieszenia i chce postawić na nim system oprócz tego mam 2 dyski hdd na których mam dane. I jeżeli wyciągnę te dyski przed instalacją i włoże spowrotem te dyski system bedzię chcial je formatować czy poprostu...
  7. C

    Witam wszystkich

    Jestem świeży w tematach qnapa. Wczesniej mialem ts-212 ale zostalem trafiony deadboltem iNiedawno kupilem używanego qnapa ts-453d z 20 gb ramu uzywam go glówie do filmow gdzie przez apke infuse mam swoja biblioteke na apple tv, zdjec i danych. W przyszlosci beda podlaczone 3 kamery.
  8. C

    Kupię Karte rozszerzeń m2 dla qnapa 453d

    Moj mail to czarny.06@interia.pl
  9. C

    Kupię Karte rozszerzeń m2 dla qnapa 453d

    jak w temacie